Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

16 Valga lahtine rahvusvaheline lauatennise turniir. 19.05.2012.a.

19.mail tolmus Valgas rahvusvaheline lauatennise turniir. Turniiri korraldatakse 2 korda aastas ja ning sel korral oli tegemist juba 16.turniiriga. Osa võtsid mängijad 18 erinevast linnast ning kolmast erinevast riigist:Eestist,Lätist ja Venemaalt. Turniir tuli välja väga huvitavana ja vaatepiltlikuna. Draamilises pool finaalis A.Hõrak kaotas J.Silinšile 2 - 3 (10-12 viiendass settis). Kuid matšis kolmanda koha peale,võitis ta samasuguse tulemusega 3 - 2 E.Kesat(Jõgeva)(12 - 10 viiendas settis). Turniiri võitjaks jäi Juris Silinš(Läti). Teise koha saavutas Jaanis Svikis(Läti). Parimaks Venemaalt jäi Sergei Teraskevish(8 koht).Valgast oli paremaks Dmitri Malõšev(10 koht).Naiste arvestuses parim oli - Reet Jurik(Tartu,12.koht).Väga hea mängu näitas ka Agnar Pirnpuu(Võru),kes saavutas 11.koha.
Parallelselt mängisime ka turniiri MIDI-laual.Sel mängul jäi esimiseks S.Teraskevish(Pihkva,Venemaa),teiseks - Ilja Opalko(Valga),kolmandaks - Juris Silinš(Läti),neljandaks - Dmitri Malõšev(Valga). Pärast võistlust veetsid mängijad oma aja väikeses puhkekeskuses,kus oli piljard,kaminasaal ning saun väikse basseiniga.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1