Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võrumaa meistrivõistlused lauatennises

Täna Võru spordikeskuseses toimunud maakonna meistrivõistlustel lauatennises osales 12 meest ja 2 naist. Kuna kõik mehed on omavahel väga võrdsed polnudki parima leidmiseks muud moodust, kui kõik omavahel läbi mängida. Seega tuli igal meesosalejal maha pidada 11 matši. Ükski mängija ei lõpetanud ilma kaotuseta, esimese ja teise koha saavutanutel tuli mõlemal alla vanduda kahel korral. Lõpuks koguneski kahel parimal sama palju punkte, kuna omavahelise mängu võitis Vitali Parhomik, teiseks tuli Indrek Penk. Kõige tihedam oli konkurents kolmandale kohale. Tänu sellele, et Rainer Michelson suutis võita kaheksat osalejat tuli temale ka kolmas koht. Tähelepanuväärne on ka see, et viis mängu võitis ta ülinapi eduga 3:2. Kõik esikolmiku mehed kuuluvad Võru Lauatennise Seltsi. Kõigil neil on alles esimesed aastad mängimist seljataga aga hea on tõdeda, et reiting ja mängutulemused lähevad järjest paremaks.
Naistest tuli osalema kaks pinksihuvilist ning omavahel mängiti läbi 5 mängu, peale jäi Eevi Leet, teise koha saavutas Ülle Rauk. Meistrit selgitama soovis tulla ka võistlejaid mujalt Eestist, aga kuna võistlus peeti kinnisena ei saanud neid vastu võtta.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1