Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eeloleval laupäeval Balteco GP Finaal

Eeloleval laupäeval 19.05.2012 toimub 2011-2012 hooaja ELTL/Balteco GP finaal (Forelli 12, Tallinn). Registreerumise kontroll ja osavõtumaksude tasumine hiljemalt 10:30, võistluse algus kl 11:00.

Eelregisrteerumine võistlusele hiljemalt neljapäeval 17.05.2012 24:00 e-posti aadressil registreeri@lauatennis.ee või SMSiga (+372 56458438). Võistluse peakohtunik Jüri Talp (IU).

Võistlus toimub klassides meesüksikmäng ja naisüksikmäng.
Meesüksikmängu üldkokkuvõttes on hetkel parim Aleksandr Smirnov, kuid vaid nelja punktiga on maas Toomas Libene. Seega otsustab üldvõidu finaal. Kolmandat kohta hoiab Rivo Saaremäe ja siin hingab sama väikse vahega kuklasse Aleksandr Lušin. Siit on ilmselt oodata päeva ühte emotsiooniderohkemat mängu.

Naiste arvestuses on Tatjana Tšistjakova kindlustanud esikoha, kellel on kolm etapivõtitu ja üks teine koht. Teist-kolmandat kohta jagavad klubikaaslased Valeria Petrova ja Olesja Ketško ja ilmselt tehakse kõik selgeks just võistlusel.

Lisaks autasustab ELTL oma liikmesklubide paremaid A,B,C ja D klassides nii käesoleva etapi raames, kui ka üldkokkuvõttes.
Enne viimast etappi juhivad üldkokkuvõttes:

A-klass: A.Luigemaa, K. Kant, M.Pae
B-klass: P.Sumre, M.Männik, A. Steinbach
C-klass: T. Sengbusch, K.Kask, P.Parmakson
D-klass: K.Veldemann, V.Parhomik, M.Krusel

A-klass: M.Golikova, M.Toompere, G.Põru
B-klass: J.Christjanson, Marion Tamm, E.Vasemägi
C-klass: V.Sarõtševa, I. Akimkina, C. Kaarepere

Tere tulemast Balteco GP viimasele etapile.

Vt. Etapi juhend

Võistlussarja üldjuhend

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1