GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Suure-Jaani valla lauatennise GP 9. hooaeg lõppenud!

Suure-Jaani valla lauatennise GP selle hooaja 6. ja viimane etapp toimus laupäeval, 05.05.2012 Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Etapi võidu võttis kindlalt Rivo Saaremäe, kes ei loovutanud kogu päeva jooksul vastastele mitte ainsatki setti. Teise koha saavutas Kert Villems ja kolmandaks tuli Mihkel Pae.
Üksikmängu tabel:

Viimasel etapil oli plaanis ka igamehe paarismäng, kus kokku registreerus 32 osavõtjat ehk 16 paari. Väga tasavägise turniiri võitjaks tulid Omar Pärgma/Kaido Veldemann, kes finaalis alistasid paari Toivo Kuusk/Mart Särg tulemusega 3:2.
Paarismängu tabel:

Karikasarja üldarvestuses tuli teist aastat järjest võitjaks Kert Villems Viljandi LTK Sakala klubist!
Üheksa hooaja jooksul on see esimene kord, kui eelmise aasta üldvõitja suutis oma tiitlit kaitsta, sest seni on olnud igal hooajal uus ja erinev võitja.
Hooaja kokkuvõttes saavutas teise koha Andres Hõrak Tartust ja kolmanda koha Omar Pärgma Viljandist.