Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Keilas toimus huvitav sõpruskohtumine.

29. aprillil toimus Keila Tervisekeskuses suur sõpruskohtumine lauatennises. Mõõtu võtsid Keila, Pärnu, Saaremaa ja Riisipere pinksiässad. Seda sõpruskohtumist peeti juba teist korda ja nüüd võib julgelt pidada seda traditsiooniks. Esmakordne sõpruskohtumine peeti mullu novembris Pärnus, kus võõrustajad võtsid napi võidu Keila eest. Kolmas koht läks Saaremaale ja neljas koht viidi Riisiperre.
Kui eelmine kord oli pärnakate edu ülinapp, siis seekord oli neil võit vormistamise küsimus. Teise koha jätsid korraldajad Keilasse. Kolmas koht viidi roro tüüpi praamiga Saaremaale ja neljanda kohaga pidid leppima jällegi Riisipere lauatennisistid. Viie tunni jooksul said kõik võistlejad mängida 9 mängu, mis oli küllaltki tempokas ja paras koormus kõigile. Heades tingimustes ja heas seltskonnas möödus see sõpruskohtumine kõigile meeldivalt ja põnevalt. Jääme suure uudishimuga ootama Saaremaa pinksimeeste kutset järgmisele sõprus kohtumisele.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1