Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Väimela lauatennisesarja 2011-2012 viimane etapp

Pühapäeval, 15. aprillil, toimus Väimela Tervisekeskuses lauatennisesarja viimane etapp. Neljandast etapist võttis osa 16 meest ja kaks naist. Mängiti turniirisüsteemis, et pakkuda kõigile võimalikult palju mänge. Seekordsel etapil tuli esimeseks turniiri peakorraldaja Agnar Pirnpuu. Teise koha saavutas Toivo Kuusk. Kolmandaks tuli kaitsemängija Urmas Paidre, kes pole aastaid aktiivselt lauatennist mänginud. Temale pidid alla vanduma ka nii etapi, kui ka kogu sarja võitja.
Kogu sarja võitja selgitamiseks läksid arvesse kolme parima etapi tulemused, kus vastavalt kohale sai samaväärsed punktid. Kõige vähem punkte kogunu sai võidukoha jne. Üldkokkuvõttes tuli esimeseks Vello Vals Lasva vallast, teiseks Harri Vesi Värskast ja kolmandaks Timo Tammik Võrust.
Naistearvestuses mängisid lõpus omavahel läbi Eevi Leet ja Ülle Rauk, võitjaks tuli Eevi Leet.
Sari toimus Väimelas teist korda ja sellest võttis osa 32 pinksihuvilist. Kuna ruumid, kus võistlused toimusid on väiksed ja mahutavad 4 lauda, ei saanud teha võistlusele suurt reklaami, kartes liiga suurt osavõtjate arvu. Järgmiseks hooajaks ootame linna toetust ja huvi antud sarja korraldamise vastu ning loodame kohtuda kõigi vanade ja uute osalejatega suuremates ruumides!

Agnar Pirnpuu

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1