Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Põhja-Sakala valla karikasarja viimane etapp Suure-Jaanis sellel laupäeval

Laupäeval, 01. juunil toimub Suure-Jaanis kohaliku karikasarja selle hooaja viimane etapp, mis on ühtlasi tuntud ka kui Eesti lauatennise hooaja mitteametlik lõpetamine. Algus kell 10:00 ja võistlus toimub - nii nagu ikka - Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Iga-aastane suursündmus toob alati kohale suurearvulise ja kõrgetasemelise lauatennisistide seltskonna. Kuna peale üksikmängu on plaanis ka igamehe paarismäng ja seejärel traditsiooniline võistlusjärgne arutelu saunamajas, siis on oodata pikka ja tegusat päeva.

Võistlusele registreerimine algab 1 tund enne võistlust kohapeal (kl. 9:00) ja lõpeb 10 minutit enne turniiri algust (kl. 9:50). Osavõtumaks: täiskasvanud 10€, õpilased 5€.
Igamehe paarismängule saab ennast registreerida alates kella 12:00-st ja võistlusel osalemiseks on vajalik vähemalt 1 reitingupunkt nii meestel kui ka naistel. Erandeid saab teha ainult peakohtuniku loal. Osavõtutasu: 2€ / mängija.

Igal etapil autasustatakse parimaid mängijad järgmiselt:
* üldarvestuse 3 paremat: I koht, II koht ja III koht
* eriklasside parim: veteranid 40+ (sündinud vahemikus 1960-1979 a.), veteranid 60+ (sündinud 1959 a. ja varem), naised, T-18 ja P-18 (sündinud 2001-2004 a.), T-13 ja P-13 (sündinud 2005 a. ja hiljem), parim kohaliku valla mängija. Iga eriklassi parimale karikas, etapi võitjale karikas ja rahaline auhind.

Hooaja kokkuvõttes on esikolmik juba suure tõenäosusega selgunud ja paigas, aga eriklassides jagub põnevust veel küllaga!
Kordame siinkohal üle olulise punkti juhendist: "Eriklasside arvestuses peab mängija olema osalenud vähemalt kolmel etapil, et hooaja kokkuvõttes auhinnatavaks kvalifitseeruda."

Tulemused ja info:
www.lauatennis.ee
www.facebook.com/lehola2005

Võistlust viib läbi spordiklubi Lehola 2005 koostöös Põhja-Sakala vallavalitsusega. Võistluste peakohtunik: Antti Evert, tel. 53 976 893.

Tere tulemast!
Suure-Jaani Lehola 2005

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1