Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

ELTL Stiga Laste GP finaaletapi tulemused

Laupäeval 11. mail 2019 mängiti Aseris 2018/19 hooaja viimane etapp.

Võistlusel osales 137 mängijat. Hooaja kokkuvõttes osales sarjas 303 mängijat.

Viimasel etapil auhinnatud mängijad:

Tüdrukud 15 (2004-2005) - N15

1. Anastassia MELNIKOVA (LTK Narova)

2. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)

3. Raili NURGA (Rakvere SK)

Tüdrukud 13 (2006-2007) - N13

1. Maria ŽAVRONKOVA (LTK Narova)

2. Sofija PETROVA (LTK Narova)

3. Karolin FIGOL (Pärnu-Jaagupi LTK)

Tüdrukud 11 (2008-2009) - N11

1. Valerie LONSKI (Aseri SK)

2. Jevgenia KUTUZOVA (LTK Narova)

3. Sandra PRIKK (Haapsalu LTK)

Tüdrukud 9 (2010-…) - N9

1. Julia BRAGINA (Maardu LTK)

2. Angela LAIDINEN (LTK Viru-Nigula)

3. Anna SALOVA (Maardu LTK)

Poisid 15 (2004-2005) - M15

1. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)

2. Arseni FARFOROVSKI (LTK Narova)

3. Mihkel ARAK (Kadrina LTK)

Poisid 13 (2006-2007) - M13

1. Andrei MALTIZOV (LTK Kalev)

2. Jan Kenneth TOMING (Viimis LTK)

3. Artjom ANTIPIN (LTK Narova)

Poisid 11 (2008-2009) - M11

1. Jevgeni STROGOV (LTK Narova)

2. Jelisei REINOL (LTK Narova)

3. Andrei ŽALNIN (LTK Narova)

Poisid 9 (2010-...) - M9

1. Sebastian ASU (Viimis LTK)

2. Reimo PEETSO (Aseri SK)

3. Kerdo AROS (Rakvere SK)

 

Hooaja kokkuvõttes auhinnatud mängijad:

Tüdrukud 15 (2004-2005) - N15

1. Anastassia MELNIKOVA (LTK Narova)

2. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)

3. Raili NURGA (Rakvere SK)

Tüdrukud 13 (2006-2007) - N13

1. Maria ŽAVRONKOVA (LTK Narova)

2. Sofija PETROVA (LTK Narova)

3. Karolin FIGOL (Pärnu-Jaagupi LTK)

Tüdrukud 11 (2008-2009) - N11

1. Valerie LONSKI (Aseri SK)

2. Sandra PRIKK (Haapsalu LTK)

3. Amanda HALLIK (Maardu LTK)

Tüdrukud 9 (2010-…) - N9

1. Julia BRAGINA (Maardu LTK)

2. Angela LAIDINEN (LTK Viru-Nigula)

3. Lisanna PÕDER (TÜ ASK)

Poisid 15 (2004-2005) - M15

1. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)

2. Arseni FARFOROVSKI (LTK Narova)

3. Gregor KULL (Viljandi LTK Sakala)

Poisid 13 (2006-2007) - M13

1. Jan Kenneth TOMING (Viimsi LTK)

2. Artjom ANTIPIN (LTK Narova)

3. Andrei MALTIZOV (LTK Kalev)

Poisid 11 (2008-2009) - M11

1. Jevgeni STROGOV (LTK Narova)

2. Jelisei REINOL (LTK Narova)

3. Martin KRAIKO (Maardu LTK)

Poisid 9 (2010-...) - M9

1. Reimo PEETSO (Aseri SK)

2. Sebastian ASU (Viimis LTK)

3. Tsergo TSILK (LTK Viru-Nigula)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1