Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Tartu Linna Meistrivõistlused

Tartu Linna Meistrivõistlused 2012.a. toimusid 7. aprillil kell 12.00-18.00
Tartus, Turu 8 I saalis.

Meeste üksikmängu võitis Margus Kask. Teiseks tuli Amar Marran ja kolmandaks Peeter Viigimets.Kõik kolm spordiklubist Pipo. Seekord ei osalenud Mart ja Mihkel Pae, kes olid samal ajal treeninglaagris Valtus
Meeste paremusjärjestus:

1 Margus Kask
2 Amar Marran
3 Peeter Viigimets
4 Andres Hõrak
5 Erlend Kesa
6 Rain-Mait Roomet
7 Imre Hansen
8 Tauris Päll
9 Andres Lofitski
10 Toomas Korsar
11 Peeter Sumre
12 Peep Parmakson
13 Meelis Pae
14 Arvi All
15 Priit Kolli
16 Arvo Näkk
17 Karl Paul Parmakson
18 Mihkel Hakkaja
19 Vitali Parhomik
20 Sander Kotkas
21 Rainer Michelson
22 Ervin Oja
23 Mauri Veskimeister
24 Kalle Kukk
25 Veiko Pärna
26 Andres Võrk
27 Margus Petersell
28 Kaimar Koemets
29 Janek Peru
30 Ian Lauk
31 Arno Lehtsaar
32 Toivo Kuusk
33 Andrei Ivanov
34 Andres Kuusk
35 Aleksandr Andriasjan
36 Gert Voomets
37 Martti Laan
38 Allar Aarna
39 Tarvet Kullmann
40 bye

Naised:
Naiste üksikmäng toimus turniirisüsteemis, kõik mängisid kõigiga läbi.
Svea Onno- Julia Kirpu 3-0
Julia Kirpu-Birgit Varrik 3-0
Birgit Varrik-Svea Onno 3-0
Tekkis olukord, kus kõikidel oli ühe palju setivõite ja 1-3 koht läksid sõbralikult jagamisele Svea Onno,Birgit Varriku ja Julia Kirpu vahel.
4. Riana Randoja
5. Kaili Rebane

Meespaar:
Osales 14 meespaari, mängiti olümpiasüsteemis 4 parima selgitamiseni.
1. Margus Kask – Peeter Viigimets
2. Rain Roomet- Andres Hõrak
3. Imre Hansen- Amar Marran
4. Toomas Korsar- Andres Lofitski

Naispaar:
Osales 5 naispaari.
1. Julia Kirpu- Birgit Varrik
2. Svea Onno-Riana Randoja
3. Kaili Rebane – Karoliina Hussar
4. Mimi Ladva – Kristiina Koch
5. Johanna Paade – Nele Liis Merilo

Segapaar:
Osales 5 paari.
1. Julia Kirpu - Margus Kask
2. Svea Onno – Andres Hõrak
3. Birgit Varrik – Amar Marran
4. Riana Randoja – Meelis Pae
5. Kaili Rebane – Arvo Näkk

Tartu linna noorte meistrivõistlused toimusid samal päeval algusega kell 10.00
Seekord osales noori kolmest trennist, TÜ Spordiklubist ja Tartu SS Kalevi teisest treening-grupist Jaak Parkeli juhendamisel.

Noorte üldvõitjateks ja medali väärilisteks üksikmängus osutusid tüdrukutest Riana Randoja ja poistest Karl Paul Parmakson., mõlemad Tartu SS Kalevist.

Tüdrukuid on oluliselt vähem kui poisse ja tüdrukud mängisid turniirisüsteemis kahes vanusegrupis, oma vanuste parimad on:

Juuniorid - Riana Randoja - Tartu SS Kalev

1997-1998.a. – Karoliina Hussar – TÜ Spordiklubi

1999-2000.a.
1.Mimi Ladva – Tartu SS Kalev
2.Kristiina Koch – Tartu SS Kalev
3.Johanna Paade – Tartu SS Kalev J. Parkeli grupist

2001-2002.a.
1. Neli-Liis Merilo - Tartu SS Kalev J.Parkeli grupist
2. Karmel Teder – TÜ SK

2003 ja nooremad
1. Miia Helen Merilo

Poisid:
Poisid mängisid ka turniirisüsteemis vanused 1995-1998 ühes grupis, kuna juunioritest osales ainult üks poiss.

Juuniorid – Tauri Helimets Ülenurme Gümnaasiumist

1997-1998
1. Sander Kotkas –Tartu SS Kalev
2. Arno Lehtsaar – Tartu SS Kalev
3. Hendrik Hiir – Tartu SS Kalev
4. Märten Aardevälja – Tartu SS Kalev
5. Arnold Jüriado – TÜ SK

1999-2000
1. Karl Paul Parmakson – Tartu SS Kalev
2. Sander Abel – Tartu SS Kalev
3. Mihkel Järviste – TÜ SK
4. Olev Korb – TÜ SK
5. Andi Poolak – Tartu SS Kalev
6. Mihkel Külm – TÜ SK

2001-2002
1. Ian Lauk – Tartu SS Kalev
2. Lauri Leppik – Tartu SS Kalev
3. Hugo Kikerpill – TÜ SK
4. Kristofer Paade – Tartu SS Kalev
5. Oskar Pukk – Tartu SS Kalev- J.Parkel
6. Andero Pukk - Tartu SS Kalev
7. Daniel Teder – TÜ SK
8. Hendirk Peru – Tartu SS Kalev
9. Leonard Ladva – Tartu SS Kalev
10.Romet Tajokin - J.Parkel

2003 ja nooremad
1. Martin Siimann – Tartu SS Kalev
2. Markus Uibo – Tartu SS Kalev
3. Lauri Sarap – Tartu SS Kalev – J. Parkel
4. Markkos Pukk – Tartu SS Kalev – J. Parkel
5. Karl Martin Parvei – Tartu SS Kalev – J. Parkel
6. Kahru- Paul Orav – Tartu SS Kalev – J. Parkel

Tüdrukute paarid:
1. Riana Randoja – Karoliina Hussar – Tartu SS Kalev/_TÜ SK
2. Mimi Ladva – Kristiina Koch / Tartu SS Kalev
3. Johanna Paade- Nele _Liis Merilo / Tartu SS Kalev- J. Parkel
Poiste paarid. Osales 12 paari

1. Arno Lehtsaar – Sander Kotkas – Tartu SS Kalev
2. Ian Lauk – Karl Paul Parmakson – Tartu SS Kalev
3. Sander Abel – Hendrik Hiir – Tartu SS Kalev
4. Tauri Helimets – Märten Aardevälja – Ülenurme/Tartu SS Kalev
Segapaarid. Osales 5 paari

1. Riana Randoja - Sander Kotkas – Tartu SS Kalev
2. Karl Paul Parmakson - Kristiina Koch - Tartu SS Kalev
3. Karoliina Husssar - Hugo Kikerpill - TÜ SK
4. Mimi Ladva – Arno Lehtsaar – Tartu SS Kalev
5. Daniel Teder – Karmel Teder TÜ SK

Svea Onno,
Tartu SS Kalevi treener

Kolmikvõit - Birgit Varrik, Julia Kirpu, Svea Onno
omavanuste parimad, Sander Kotkas, Karl Paul Parmakson, Ian Lauk ja poiste paarismängu kuld koos Sanriga Arno Lehtsaar
Tüdrukute parimad - Riana Randoja, Mimi Ladva, Kristiina Koch
parim tüdruk Riana>Randoja,parim poiss Karl Paul Parmakson
meeste esikoht Margus Kask ja kolmas Peeter Viigmets, puudub II koht Amar Marran

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1