Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti võõrustab lauatennise EM-i

Eesti meeste lauatennisekoondis tagas eelmise aasta lõpus pääsme Euroopa meistrivõistluste teise vooru, kus alagrupikaaslasteks loositi 2016. aasta maailmameistrivõistluste kolmas meeskond Inglismaa ning tugevad keskmikud Itaalia ning Ukraina.

Eesti Lauatenniseliit taotles teise vooru korraldusõigust ning esmaspäeval saadi ka positiivne vastus. "See on Eesti lauatennise jaoks esmakordne ning võiks lausa öelda, et pidupäev," teatas Eesti Lauatenniseliidu juhatuse esimees Madis Koit.

"Neid tugevaid riike on au võõrustada ja anname endast kõik, et saal oleks rahvast täis ning korraldus oleks maailmatasemel," lisas Koit.

Lauatennise Euroopa meistrivõistluste teine voor toimub 18.–19. mail Tallinnas ning alagrupi kaks paremat pääsevad septembris Prantsusmaal toimuvale finaalturniirile.

Loe siit: https://sport.err.ee/898367/eesti-voorustab-lauatennise-em-i

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1