Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Eesti Lauatenniseliidu presidendiks sai Aigar Kallas

Eile TalTech Spordihoones kogunenud Eesti Lauatenniseliidu juhatus valis alaliidu presidendiks RMK juhatuse esimehe Aigar Kallase.

Lauatenniseliidu juhatus on olnud ametis juba rohkem kui 5 kuud ning alates uue juhatuse valimisest lõppesid eelmise presidendi volitused. „Otsisime alaliidu juurde inimest, kes aitaks üles ehitada organisatsiooni ning oleks meile abiks oma kogemustega ning laialdase konktaktivõrgustikuga“, sõnas juhatuse esimees Madis Koit ning lisas: „Aigari näol on tegemist väga tugeva juhi ning läbi ja lõhki spordiinimesega“.

„Võtsin selle väljakutse vastu ning usun, et suudan panustada Eesti lauatenniseliidu arengusse ja õpin kindlasti ise ka väga palju uut juurde“ jäi Aigar tagasihoidlikuks. „Lauatennis on harrastajate arvu poolest kasvavas trendis ning kindlasti tuleb panustada veel enam noortesporti ja see on loomulikult ka kogu juhatuse üks prioriteetidest ja selle nimel asun ka ise tööd tegema“ sõnas eile ametisse valitud Aigar.

Aigar Kallas esindab esimest korda Eesti Lauatenniseliitu 4.detsembril toimuval Eesti - Montenegro kohtumisel, kus ta oma kõnega võistluse avab. 

PALJU ÕNNE!

ALLAN KASK (23)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1