Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

XXVIII SAKALA KARIKASARJA 6. etapp / Spordikooli auhinnavõistlus

Pühapäeval 25. märtsil 2012 toimus Viljandis selle hooaja viimane etapp.
Võistlusel osales 89 mängijat Eestist ja Lätist.
Üle pika aja külastasid meie sarja ka Maardu klubi esindus.

Käesoleva hooaja viimase etapi võitis Aleksei Nikonorov (Maardu LTK). Ta alistas finaalmängus 4-1 Antti Luigemaa (Vint-90). Kolmanda koha sai Rivo Saaremäe (Sakala), kes alistas 3-2 Maris Kuda (Läti).
Viimasele etapile ei tulnud mängima Oleg Kartuzov (ta mängib MM-il Saksamaal) ja see andis võimaluse Rivo Saarmäe'le noppida sarja üldvõit.

See ei tulnud Rivole sugugi kindlalt. Pärast kaotust plussringis (Mihkel Pae'le 3-1), pidi Rivo ennast vägagi kokku võtma. Selleks pidi ta võitma endast reitingus ees olevaid mängijaid. Miinusringis alistas ta Artjom Putškov'i (3-1) ja Aleksandr Makarov'i (3-0). Samal ajal poolfinaalis alistas Antti Luigemaa Maris Kuda (3-1). See andis Rivole võimaluse saada sarja üldvõit. Selleks pidi ta jõudma vähemalt kolmanda koha mängule. Rivo täitis oma eesmärgi ja sellega sai ta sarja üldvõidu.

Käesoleval hooajal osales sarjas kokku 204 erinevat mängijat!

Võistluse tulemusi näed SIIT

Teisi pilte näeb SIIT (Piltide autor: Roger Ote)

Vahendas LTK Sakala

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1