Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Eesti Veteranide MV tulemused

Paremusjärjestus
M40+
1 Vladimir PETROV Narva PSK
2 Annti LUIGEMAA Pärnu Vint '90
3 Allan KOTTISE LTK Kalev
4 Urmas KING Pärnu Vint '90
5 Andres PUUSEP Lauatennisekeskus
6 Andrus STEINBACH LTK Kalev
7 Igor MARGOV Lauatennisekeskus
8 Virgo MIHKELSOO Lauatennisekeskus
9 Kalev SENGBUSCH S-Jaani Lehola
10 Aleksandr KALININ Sillamäe Kalev
11 Kalle KASK Maardu LTK
12 Jaanus LOKOTAR Kadrina LTK
13 Jüri MUULI Haapsalu LTK
14 Arvo NÄKK Tartu LTK PiPo
15 Kalvi SAGOR Keila LTK
16 Vahur LÖÖR Keila LTK
17 Tõnu HIOB Haiba SK
18 Toomas KÄND Kostivere
19 Aarne RUUTO Kadrina LTK

M50+
1 Heino KRUUSEMENT Mustvee LTK
2 Harry SAAR LTK Pingpong
3 Rünno VEIDRIK Rakvere
4 Nikolai BALEV Mustvee LTK
5 Amar MARRAN Tartu LTK PiPo
6 Meelis RAAMAN Valgu LTK Pingo
7 Allar OVIIR Valgu LTK Pingo
8 Oleg SAFONOV Pärnumaa SL
9 Gustav POOLA Lauatennisekeskus
10 Juri MAKSIMENKO Paldiski
11 Oleg RATIJEV Tallinn
12 Aavo RUUTO Kadrina LTK
13 Vladimir DEREVJAGO Lauatennisekeskus
14 Viktor KEKELIDZE Lauatennisekeskus

M55+
1 Rein LINDMÄE LTK Pingpong
2 Taago PUNTSO Mustvee LTK
3 Dmitri JASTREBOV Mustvee LTK
4 Juri KALNINS Aseri SK
5 Kalju KALDA Rapla
6 Mati KRUSEL Keila LTK
7 Kalle LAHE Pärnu Vint '90
8 Aleksandr SOKIRJANSKI Tallinn
9 Vladimir VETKIN Tallinn

M60+
1 Valeri ORLOV Mustvee LTK
2 Heikki SOOL Haapsalu LTK
3 Peeter SUMRE Pärnu Vint '90
4 Hardi METS Mustvee LTK
5 Aarne PUU Tallinn
6 Toivo KUUSK Jõgeva
7 Harri KLEMM Haiba SK
8 Jüri VAHTRA Valgu LTK Pingo
9 Valentin TSÕGANOV Mustvee LTK
10 Anatoli VILBA Haiba SK
11 Väino RAJASAARE Rapla
12 Valeri BORMANN Kadrina LTK
13 Viktor SHABANIN Narva
14 Al-der TUHKANEN Pärnu Vint '90
15 Lembit KUKKE Tallinn
16 Jaan SINISAAR Riisipere LTK
17 Rein KOTKAS Tallinn

M65+
1 Johannes KANT LTK Kalev
2 Rain ROOMET Tartu LTK PiPo
3 Priit VIHURI Viljandi Sakala
4 Uno KUILL Tallinn
5 Toomas PAKANE Tallinn
6 Väino KINGSEPP Tartu LTK PiPo
7 Priit EIVER Tallinn
8 Allan KRALL Aseri SK
9 Tõnu KAPPER Jõhvi LTK Üksteist
10 Gessi KOZLOVSKI Haiba SK
11 Mart KRAUT LTK Kalev
12 Toivo UUSTALO Mustvee LTK
13 Märt OJAMAA Lauatennisekeskus
14 Enno KONSA Jõhvi LTK Üksteist
15 Jaan LEPP Saaremaa LTK TOPS
16 Lennart ANVELT Tallinn

M70+
1 Leonid AUNAPU LTK Kalev
2 Kaarel HALLA Mustvee LTK
3 Martin PAKK Maardu LTK
4 Heino ANGERJAS Tallinn
5 Juhan LINNAS Jõhvi LTK Üksteist
6 Harri VAHTER Pärnu Vint '90
7 Ivo KUTSHARIN Tallinn
8 Rein SALURI Jõhvi LTK Üksteist
9 Albert MJAKISHEV Tallinn
10 Hubert JÄRVAN Tallinn
Mihkel LASN Rapla
Rein RANNE Tallinn
M75+
1 Uudo BLAASEN Valgamaa
2 Lemmit TOOMRA Jõhvi LTK Üksteist
3 Ernst BOMBE Kristiine Sport
4 Olev OVIIR Valgu LTK Pingo
5 Rinaldo THOMSON Tallinn
6 Tõnu ROOS Tallinn
7 Livio POTTISEP Tallinn

M80+
1 Leo KASAK Tallinn
2 Juhan VILLIDO Rapla
3 Vambola ANTER Tallinn

N40+
1 Tiia MÜÜRISEPP Saaremaa LTK TOPS
2 Margit TAMM Tallinn
3 Ene LAUR Rapla

N50+
1 Marika KOTKA Rapla
2 Maia KASAK Tallinn

N55+
1 Elle ÕUN Kristiine Sport
2 Svea ONNO Tastu SS Kalev

N60+
2 Helga VASEMÄGI Lehtse LTK
1 Aili KULDKEPP Rapla
3 Ljudmilla GUSSEVA Kohtla-Järve
4 Lii VAHTER Saaremaa LTK TOPS
6 Malle MIILMANN Rapla
5 Veeve KAASIK Saaremaa LTK TOPS

N65+
1 Mare KABRITS Tallinn
2 Kersti KÜBARSEPP LTK Kalev
3 Krista KONDRATJEVA Narva
4 Iris RAJASAARE Rapla
5 Valve SENGBUSCH Suure-Jaani Lehola

N70+
1 Helgi SARD Tallinn
2 Elli PILLER Valgamaa

NP40+
1 Elle ÕUN - Svea ONNO
2 Tiia MÜÜRISEPP - Margit TAMM
3 Ene LAUR - Marika KOTKA

NP60+
1 Kersti KÜBARSEPP - Mare KABRITS
2 Helga VASEMÄGI - Aili KULDKEPP
3 Ludmilla GUSSEVA - Helgi SARD
4 Lii VAHTER - Veeve KAASIK
5 Iiris RAJASAARE - Malle MIILMANN

MP40+
1 Vladimir PETROV - Andrus STEINBACH
2 Antti LUIGEMAA - Urmas KING
3 Allan KOTTISE - Virgo MIHKELSOO
4 Juri MUULI - Arvo NÄKK
5 Aare RUUTO - Jaanus LOKOTAR
5 Vahur LÖÖR - Kalvi SAGOR

MP50+
1 Rein LINDMÄE - Harry SAAR
2 Taago PUNTSO - Kalju KALDA
3 Ivari KINDSIGO - Heino KRUUSEMENT
4 Dmitri JASTREBOV - Nikolai BALEV
5 Amar MARRAN - Andres PUUSEP
5 Rünno VEIDRIK - Mati KRUSEL
5 Vladimir VETKIN - Aleksandr SOKIRJANSKI

MP60+
1 Peeter SUMRE - Heikki SOOL
2 Rain-Mait ROOMET - Priit VIHURI
3 Valentin TSÕGANOV - Tõnu KAPPER
4 Hardi METS - Aarne PUU
5 Toivo KUUSK - Väino KINGSEPP
5 Toivo UUSTALO - Priit EIVER

SP40+
1 Vladimir PETROV - Svea ONNO
2 Antti LUIGEMAA - Tiia MÜÜRISEPP
3 Urmas KING - Margit TAMM

SP50+
1 Taago PUNTSO - Elle ÕUN
2 Kalju KALDA - Marika KOTKA
3 Rein KOTKAS - Krista KONDRATJEVA

SP60+
1 Peeter SUMRE - Helga VASEMÄGI
2 Heikki SOOL - Mare KABRITS
3 Priit VIHURI - Aili KULDKEPP
4 Priit EIVER - Helgi SARD

Peakohtunik: Toomas KOOKLA
IU, Tallinn

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1