Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lauatenniseveteranide suurturniir Minskis 24.-28. aprill 2019

24.04.2019

7.00 stardib Eestis suurima Valgevene reiside korraldamise kogemusega bussifirma Venderloo reisibuss Pärnust (vajadusel tuuakse tallinlased-tartlased selleks ajaks Pärnu).

19.00 paiku saabume läbi Läti ja Leedu sõites, kaht peatust tehes ja Leedu-Valgevene piiri ületades Minskisse. Käime ultramoodsa rahvusraamatukogu vaateplatvormil õhtuse linna panoraami vaatamas, seejärel majutume kaheks ööks kesklinna Jubileinõi hotelli.

25.04.2019

9.00 läheme kohaliku eestlase juhendamisel bussiga linnaekskursioonile. Seejärel sõidame (olenevalt ilmast) kas sõjaajaloo muuseumi Stalini liinidel (kus saab tankiga sõita, püssist ja kuulipildujast lasta, seal on esinduslik sõjatehnika väljapanek) või Dudutki vabaõhumuuseumi (kus näidatakse ja antakse proovida Valgevene rahvuslikku käsitööd ja toite, sealhulgas puskarit).

Õhtul on võimalik omal käel või reisisaatja abiga linna ja kaubandusega tutvuda.

26.04.2019

8.00 käime ära kas Stalini liinidel või Dudutkis (olenevalt, kus eelmisel päeval käimata jäi) ning külastame kuulsat Komarovka kinnist toiduturgu. Omapärased juustuküpsised, „Kommunarka“ kommid, apteegid meil kättesaamatute ravimitega, marineeritud küüslauk jne. Ning kuulus soolapekk, mida, tõsi küll, Euroopa Liitu tuua ei tohi.

Lõunast kolime kaheks järgmiseks ööks Minski kesklinnast 15 km kaugusele Raubitšisse, kus veteranide turniir toimubki. Majutume korraldajate broneeritud hotelli.

Pärastlõunal algavad Raubitšis veteranide turniiri kõigi vanusegruppide alagrupid (täpsem ajakava selgub vastavalt osavõtjate arvule alles 2019 märtsis). Kavas on nii üksik- kui paarismängud. Vanusegrupid on: 30-39, 40-49, 50-59, 60-64, 65-70, 71-75 ja 75 ning vanemad.

27.04.2019

Mängijatel on hommikupoole veel üksik- ja paarismängude alagrupid, pärastlõunal algavad veerand- ja poolfinaalid, samuti vabatahtliku osalusega lohutusturniirid.

Saatjatel ja mängu lõpetanutel on vabakäigupäev kas (eriti laskesuusa) spordilinnakus Raubitšis või Minskis (sõidavad üliodavad marsruuttaksod, ka on meie käsutuses oma reisibuss, kui suurem seltskond linna tahab).

Õhtul korraldame soovijatele Minski rahvusrestoranis Traktir muusika-, toidu- ja joogiküllusliku peo.

28.04.2019

Hommikul on Raubitšis turniiri vanusegruppide finaalid, kell 14 lõpetamine ja seejärel asume koduteele. Kella 2 paiku öösel jõuame Pärnu.

Hind:

Üks inimene kaheses toas 325 eurot.

Hind sisaldab:

Bussitransporti Eestist Minskisse ja kogu Valgevenes olemise ajal.

2 ööd Minski ja 2 ööd Raubitši hotellis

reisisaatja-giidi teenust, Minski linnaekskursiooni

Valgevene viisat ja kindlustust

Hind ei sisalda:

Turniiri osavõtutasusid (10 eurot per klass)

Pääsmeid vaateplatvormile (4 eurot), Dudutkisse, Stalini liinidele (kumbki umbes 6 eurot), tankil sõitu, paugutamist jne

Peoõhtut rahvusrestoranis (35 eurot)

Vajalik vähemalt 3 kuud peale reisi lõppu kehtiva passi olemasolu.

Registreerimine ja maksmine hiljemalt 1. veebruariks 2019 (vajalik hotellide broneerimiseks, mängijate registreerimiseks, viisade taotlemiseks jne).

Tähelepanu! Reis toimub vaid juhul, kui lauatenniseveterane, nende saatjaid ja muidu huvilisi koguneb vähemalt 20!

Info aadressil info@venderloo.ee

Kalvin Eisenschmidt tel +372 5189 441 või Enn Hallik +372 5103 712.

Lisainfot turniirist ja Raubitšist

Tegemist on traditsioonilise ja tippude osas Valgevene kõige kõrgetasemelisema rahvusvahelise veteranide turniiriga, kus alati osavõtjaid kokku kuni 250. Mängijate tase on väidetavalt kuni kunagiste teeneliste meistersportlasteni, alumist taset ei tea. Tähelepanu – vanusegrupid algavad juba 30. eluaastast!

2019. aasta turniiri täpne juhend pannakse Valgevene Lauatenniseliidu kodulehele üles 2019 märtsi keskel.

Osavõtumaks ühes vanuseklassis osalemiseks on umbes 10 eurot.

Korraldajad pakuvad turniiri ajaks toitlustamist, mis on 10 eurot kolme söögikorra kohta päevas.

Korraldajad pakuvad Raubitšis majutust umbes 20 eurot inimese kohta päevas. Kui aegsasti broneerida, jätkuvat kohti ka mängijate saatjatele. Samas olevat Raubitšis piisavalt võimalusi ka eraviisiliselt elamine üürida. Samuti on võimalik soovi korral elada 15 km kaugusel Minskis ja liigelda võistluspaika odava marsruuttakso või samuti väga odava taksoga.

Raubitšit hakati arendama 1974. aasta laskesuusa MMiks kohta otsides. Sest ajast on seal peetud nii MMe kui suur arv MK-etappe. Kohta kutsutakse sooja kliima, lumerohkuse ja metsaste küngaste tõttu Valgevene Šveitsiks. Suusaalade kõrval on seal jäähallid, suvel on Raubitši Valgevene paljude suvealade treeningbaas ja sportliku väljasõidu meelispaik Minski inimestele. Sestap on seal tänapäeva Valgevenele kohaselt moodsad euroopalikud majutus-, toitlustus- ja sportimisvõimalused.

Enn Hallik,

Venderloo reisisaatja

5103712

ennhallik@gmail.com

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1