Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Juhatus kogunes koosolekuks Haapsalus

26.-28. juuni toimus Haapsalus Põhja-Euroopa Noorte Meistrivõistlused ning esimese päeva õhtuks kogunes Haapsallu ka Eesti Lauatenniseliidu juhatus. 

Jutuks oli Tallinna Vabaduse väljakul toimuv Eesti Tervisemess - Liikuma. Juhatus otsustas teha klubidele ettepanek, et kes sooviks seal osaleda ja lauatennist tutvustada. Alaliit maksab kinni osalustasu ning rendib ja toob kohale lauatenniselaua. 
Analüüsisime läbi kõik ettepanekud, mis tulid juhendite kohta klubidelt ja mängijatelt. Otsustasime, et suuri muudatusi nagu näiteks Balteco Võistkondlike Meistrivõistluste süsteem arutame järgmisel volikogul ning algavaks hooajaks neid rakendada ei kavatse. Ühtki juhendit me  veel ei kinnitanud, kuna nägime, et mõned asjad vajavad veel arutamist ja arvutamist. 

Jagasime ära juhatuse liikmete töö valdkonnad ja andsime kätte jooksvad ülesanded. Tegin ülevaate läbirääkimistest Tallinna lauatennisesaali rajamisest ning ajakirjanikega kohtumistest. Arutasime uue kodulehe vajalikkusest ja selle funktsioonidest. Oluline on valmis ehitada süsteem online reitinguks. Järgmisel koosolekul vaatame läbi eelarve ja alustame kodulehe tegemist. 

Panime paika töökoosoleku, mis toimub 04.07. kell 12.00 TTÜ Spordihoones. 

Järgmine juhatuse koosolek toimub 26.07.2018 kell 12.00 TTÜ Spordihoones.

 

Manusest on leitav esimese koosoleku protokoll.

 

 

PALJU ÕNNE!

VALERIA PETROVA (23)
IGOR ZAHHAROV (9)
MARTA SOOL (7)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1