Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

ELTL peasekretäriks kinnitati Margit Tamm

Täna kogunes esmaskordselt eelmisel nädalal valitud juhatus ning esimene päevakorrapunkt nägi ette peasekretäri ametisse kinnitamist. Juhatus otsustas, et endine peasekretäri kohusetäitja Margit Tamm jätkab ametis ja nüüd juba peasekretärina.

Lisaks pani juhatus paika juhatuse sisese töökorra. Koosolekud hakkavad toimuma iga kuu viimasel neljapäeval algusega kell 12.00 TTÜ Spordihoones. Koosolekud on avalikud ning kõik huvilised on oodatud kuulama ja kaasa rääkima. Veel lepiti kokku, et kaks korda aastas peetakse koosolekud Tallinnast väljas ehk kui klubidel on soovi juhatust külla kutsuda, siis seda meeleldi ka tehakse. Peale selle toimus arutelu lauatennisesaali arengute üle Tallinnas. Loodetavasti on lähemate nädalate jooksul selle kohta võimalik ka pikemalt rääkida. Lõpetuseks toimus arutelu juhendite ja kalendri üle ning lepiti kokku olulistes tegevustes lähitulevikus.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1