Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

EMSL Jõud noorte MV Aseris 17.03.2018 - TULEMUSED.

EMSL JÕUD noorte MV Aseris 17.03.2018 tulemused

Tüdrukud 2007 ja nooremad:
1.Marianne Pedak Viljandimaa
2.Valerie Lonski Lääne-Virumaa
3.Angela Laidinen Lääne-Virumaa
4.Annabel Oras Lääne-Virumaa
5.Elis Türk Viljandimaa
6.Diana Andrejeva Lääne-Virumaa
7.Petra Okas Viljandimaa

Poisid 2007 ja nooremad:
1.Keiro Ristikivi Läänemaa
2.Arpo Ert Lääne-Virumaa
3.Artur Koptelkov Lääne-Virumaa
4.Roomet Leinbock Lääne-Virumaa
5.Mike Kolesov Läänemaa
6.Reimo Peetso Lääne-Virumaa
7.Martin Rohtla Lääne-Virumaa
8.Kenert Järvi Lääne-Virumaa
9.Tsergo Tsilk Lääne-Virumaa
10.Martin Villems Viljandimaa
11.Oliwer Oras Lääne-Virumaa

Tüdrukud 2005-2006:
1.Ines Ira Läänemaa
2.Annabel Lamp Läänemaa

Poisid 2005-2006:
1.Gregor Kull Viljandimaa
2.Joonas Vestli Läänemaa
3.Markus Põru Viljandimaa
4.Kert Vares Viljandimaa
5.Simon -Ott Haljaste Viljandimaa
6.Hugo Bert Muru Läänemaa

Tüdrukud 2003-2004:
1.Kristina Andrejeva Lääne-Virumaa
2.Adelina Zulfukarova Lääne-Virumaa
3.Nora Rebane Viljandimaa
4.Elis Hoop Läänemaa

Poisid 2003-2004:
1.Martin Penek Lääne-Virumaa
2.Mihkel Arak Lääne-Virumaa
3.Siim Arak Lääne-Virumaa
4.Romet Okas Viljandimaa
5.Nadarian Berija Lääne-Virumaa
6.Sten-Alex Veidenbaum Viljandimaa

Tüdrukud 2000-2002:
1.Julia Beljajeva Lääne-Virumaa
2.Stella-Marii Hanson Lääne-Virumaa

Poisid 2000-2002:
1.Nikita Konsa Lääne-Virumaa
2.Kaaro Saatmäe Läänemaa
3.Raiko Valo Viljandimaa
4.Allex Rummel Läänemaa
5.Sander Plümberg Viljandimaa
6.Rauno Valo Viljandimaa
7.German Kuznetsov Viljandimaa

Meespaarid:
1.Nikita Konsa - Martin Penek Lääne-Virumaa
2.Kaaro Saatmäe - Allex Rummel Läänemaa
3.Raiko Valo - Rauno Valo Viljandimaa
4.Siim Arak - Mihkel Arak Lääne-Virumaa
5.-8. German Kuznetsov - Simon-Ott Haljaste Viljandimaa
Sander Plümberg - Markus Põru Viljandimaa
Gert Vares - Gregor Kull Viljandimaa
Keiro Ristikivi - Joonas Vestli Läänemaa

Naispaarid:
1.Kristina Andrejeva - Adelina Zulfukarova Lääne-Virumaa
2.Julia Beljajeva - Stella-Marii Hanson Lääne-Virumaa
3.Marianne Pedak - Nora Rebane Viljandimaa

Segapaarid:
1.Nikita Konsa - Kristina Andrejeva Lääne-Virumaa
2.Adelina Zulfukarova - Martin Penek Lääne-Virumaa
3.Kaaro Saatmäe - Julia Beljajeva Läänemaa/Lääne-Virumaa
4.Marianne Pedak - Gregor Kull Viljandimaa
5.Siim Arak - Nora Rebane Lääne-Virumaa/Viljandimaa

Peakohtunik Pekka Laidinen

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1