Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Soome-Eesti 100

Eelmise aasta lõpul tähistas Soome Vabariik 100. aastapäeva, käesoleva aasta veebruaris Eesti Vabariik sama. Meil kõigil on Soomes palju tuttavaid ja sõpru. Teeme põhjanaabritele kingituse: sõidame kõik koos 27.oktoobril 2018.a. saja mängijaga Helsingisse ning kohtume Soome parimatega sajal laual. Soome sõbrad on nõus meid sadamas vastu võtma, sõidutama mängusaali Ruskeasuol ja peale võistlust tagasi sadamasse. Ja kui elav orkester on avamisel hümnid ära mänginud, alustamegi ajaloolist võistlust, kus mitte üldvõitja ei ole oluline vaid sündmuses osalemine ise. Iga osaleja saab vastase vastavalt Soome ja Eesti reitingule. Kuuldavasti paneb Soome välja parima koosseisu eesotsas nende värske meistri Pentti Olahiga. Loomulikult üritame võita, kuid olulisem on siin sündmus ise. Liitu Eesti võistkonnaga ja mängi end ajalukku!

NB! Kuna samal päeval tähistab Soome Lauatenniseliit ka 80. aastapäeva, siis märgime ära ke selle numbri: võistlustel osaleb 80 meest ja 20 naist. Iga mängija mängib ühe kohtumise. Helsingisse väljub Tallink kell 7.30 ja tagasi samal päeval kell 19.30. Edasi-tagasi sõit maksab vaid 16 EUR.

Kui oled hetkel kehtiva Eesti reitingu esimese 150 mehe või 50 naise hulgas ja oled kindlasti valmis osalema sellel ajaloolisel üritusel, anna teada info@pingpong.ee või tel. 5023023 Rein Lindmäele

Üritus toimub koostöös Eesti Lauatenniseliidu ja Soome Lauatenniseliiduga.

PALJU ÕNNE!

ARTUR ORMISSON (16)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1