Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Sa oled siin

Viljandis alustati lauatennise hooajaga

Viljandis alustati hooaega traditsiooniliste võistlustega: 27. Sakala GP (94 osalejat) ja 34. Sakala karikasarja avaetapp / RIS Ehitus auhinnavõistlused (100 osalejat). Osalejaid oli Eestist, Leedust, Lätist, Soomest ja Venemaalt.

34. Sakala karikasarja 1. etapp results (24.09)
Võistlusel osales 100 mängijat Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt.
Võistluse võitis Aleksandr Lušin (Maardu LTK), teise koha sai Aleksei Nikonorov (Mustvee LTK) ja kolmas Oleg Kartuzov (Läti).
Eriklassides auhinnatud mängijad:
Veteran 40+: Antti LUIGEMAA (Pärnu LTK Vint-90)
Veteran 60+: Enn HALLIK (Pärnu LTK Vint-90)
Välismängija: Valdas MARTINKUS (Leedu)
Naismängija: Liisi KOIT (Pärnu-Jaagupi LTK)
Viljandimaa: Kert VILLEMS (Viljandi LTK Sakala)
Reitingus 200+: Peeter SUMRE (Pärnu LTK Vint-90)
Reitingus 300+: Marko KUKK (Viljandi LTK Sakala)
Reitingus 400+: Gregor KULL (Viljandi LTK Sakala)
Poisid 18: Krister Erik ETULAID (Tln Nõmme SK)
Tüdrukud 18: Sofia GEROISKAJA (LTK Kalev)
Poisid 15: Ken TALPAS-TALTSEPP (Pärnu LTK Vint-90)
Tüdrukud 15: Ksenia BRAGINA (Maardu LTK)
Poisid 12: Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
Tüdrukud 12: Marianne PEDAK (Viljandi LTK Sakala)

27. Sakala GP Results (23.09)
Võistlusel osales 94 mängijat Soomest, Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Esikolmikud:

Naisjuuniorid / Junior Girls

1. Auguste MELAIKAITE  (Leedu)

2. Karina GRIGORJAN  (Maardu LTK)

3. Alina JAGNENKOVA  (Maardu LTK)

 

Meesjuuniorid / Junior Boys

1. Oskar PUKK  (Tartu SS Kalev)

2. Mart LUUK  (Pärnu LTK Vint-90)

3. Rainer VALO  (Viljandi LTK Sakala)

 

Meesüksikmäng / Men's Single

1. Valdas MARTINKUS  (Leedu)

2. Oleg KARTUZOVS  (Läti)

3. Aleksandr LUŠIN  (Maardu LTK)

 

Naisüksikmäng /Women's Single

1. Pille VEESAAR  (LTK Kalev)

2. Merje AAS  (LTK Kalev)

3. Karina GRIGORJAN  (Maardu LTK)

 

Klass A / Class A

1. Madis MOOS  (Pärnu LTK Vint-90)

2. Varmo ONTON  (LTK Kalev)

3. Meelis KÄRNER (Pärnu-Jaagupi LTK)

 

Klass B / Class B

1. Paulius ULIACKAS  (Leedu)

2. Nojus ŠTILINIS  (Leedu)

3. Otto BOIJE  (Soome)

 

Klass C / Class C

1. Uku LAUL  (Tartu)

2. Janno JÄRVE  (TÜ ASK)

3. Peeter SUMRE  (Pärnu LTK Vint-90)

 

Klass D / Class D

1. Tanel HÄRMIK  (Viljandi LTK Sakala)

2. Margus PETERSELL  (Mooste valla SK MÕIS)

3. Džiugas GARBAUSKAS  (Leedu)

 

Klass E  / Class E

1. Endel VARIK  (Tartu LTK PiPo)

2. Gregor KULL  (Viljandi LTK Sakala)

3. Erko Sten TEPPO  (Tln Nõmme SK)

 

Klass F  / Class F

1. Kaspar KESKKÜLA  (Rõngu)

2. Taavi VREIMANN  (Tartu)

3. Edvin TAMASAUSKAS  (Spinmaster)

Fotod: Auli Pukk

PALJU ÕNNE!

SIMON LOOMETS (18)
MAI NARVA (18)
RASMUS REINARU (16)
ERT ARPO (9)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1