Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti kadeti ja juuniorid Euroopa noorte MV + Tulemused

14.-23. juulini toimuvad Guimarães’es Portugalis Euroopa Noorte Meistrivõistlused, kus on võistlustules ka Eesti kadetid ja juuniorid.

Eestit on esindamas tüdrukutest - Reelica Hanson, Alina Jagnenkova, Aleksandra Kuprikova, Anastassia Melnikova ja Valeria Sarocheva. Poistest on Mart Luuk, Oskar Pukk, Stanislav Strogov, Rainer Valo ja Maksim Vuhka.

Ajakava järgi on 14.-18. juulini kavas meeskonnavõistlused ja 18.-23. juulini üksikmängud.

Kadetid poisid mängivad ühes alagrupis koos Soome, Šveitsi ja Serbiaga. Kadettidest tüdrukute vastased on Moldova, Bulgaaria, Läti ja korraldajamaa Portugal.
Juunioritest poisid mängivad ühe alagrupis Ungari, Norra ja Küprosega. Tüdrukud aga Slovakkia, Austria, Soome ja Lätiga.

Loe lähemalt - www.eyc2017.com/en/index.php ja vaata tulemusi - www.ettu.org/en/events/european-youth-championships/draws--amp--results/

Tulemused:
Kõige silmapaistvama tulemuse eest hoolitsesid Mart Luuk ja Stanislav Strogov, kes jõudsid paarismängus omavanuste seas kaheksandikfinaali. Kahjuks seal tuli napp allajäämine tugevale Belgia paarile seisuga 1:3.

- Aleksandra Kuprikova jõudis 1. ringi ehk TOP 128 mängija hulka.
- Reelica Hanson kahjuks kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud (alagrupist pääses edasi)
- Paarismängus kaotasid Aleksandra Kuprikova ja Reelica Hanson 1. ringis
- Juuniorid poisid saavutasid 37 meeskonna hulgast 35 koha.
- Maksim Vuhka kahjuks kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1