Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

KEVADTURNIIRI TULEMUSED / Spring Tournament Results

Laupäeval 6. mail 2017 toimus Kevadturnir Jüris.

Võistlusel osales 221 mängijat Leedust, Lätist, Soomest, Venemaalt ja Eestist.

Suured tänud osalejatele , kohtunikele ja muidugi toetajatele!!!
MEHED ÜLD:
I Sergei SAVELJEV Venemaa
II Aleksei NIKONOROV Maardu LTK
III Aleksandr LUŠIN Maardu LTK
NAISED:
I Airi AVAMERI Maardu LTK
II Reelica HANSON Aseri SK
III Merje AAS Aseri SK
M Vet. 40
Kristjan KANT LTK Kalev
II Arturas ORLOVAS Leedu
III Antti LUIGEMAA Pärnu LTK Vint-90
M Vet. 50
Allan KOTTISE LTK Kalev
II Viktor KEKELIDZE Lauatennisekeskus
III Aarne RUUTO Kadrina LTK
NVet. 40
Pille VEESAAR LTK Kalev
II Jelena AMBERG Maardu LTK
III Tiia MÜÜRISEPP Kuressaare TOPS
Nvet. 50
Kai THORNBECH Aseri SK
II Marika KOTKA Märjamaa
NVet. 60
Elle ÕUN LTK Kristiine Sport
MVet. 60
Taago PUNTSO Mustvee LTK
NVet. 70
Valve SENGBUSCH Suure-Jaani Lehola
MVet. 70
Johannes KANT LTK Kalev
Naisjuun.
IValeria SARYCHEVA Pärnu LTK Vint-90 
II Aleksandra KUPRIKOVA Maardu LTK
III Karine UUSTALU LTK Kalev
Meesjuuniorid
I Rainer VALO Viljandi LTK Sakala
II Rudolfs BERGMANIS Läti 
III Jan-Erik NERMANN LTK Kalev
Naiskad.
I Karina GRIGORJAN Maardu LTK
II Sofia Viktoria GEROISKAJA LTK Kalev
III Alina JAGNENKOVA Maardu LTK
Meeskad.
I Mart LUUK Pärnu LTK Vint-90
II Kaarel LUSMÄGI Tln Nõmme SK
III Janno JÄRVE TÜ ASK
Nminkad.04
I Kristina ANDREJEVA Aseri SK
II Marija TUMANACIUTE Leedu
III Raili NURGA Rakvere Pinx
Mminkad.04
I Aleksander BABTŠENKO Keila
II Francesco PEZZELLA LTK Kalev
III Aaro PÕDER TÜ ASK
Mehed
Mminkad.06
I Andrei MALTIZOV LTK Kalev
II Jan Kenneth TOMING LTK Kalev
III Ervinas UZIALO Leedu
Nminkad.06
I Lukrecija JUCHNAITE Leedu
II Viltaute ADAMONYTE Leedu
R50+ Sergei PROVODIN Maardu LTK
R100+ Andrus STEINBACH Keila LTK Pinksiproff 
R200+ Arvi TAMMOJA Tallinn
R300+ Marek LEEMET Tallinn
R400+ Meelis UUVÄLI Kuressaare TOPS
N R-ta Helin KLIIMAN Tallinn
M R-ta Tanel TALTS Tallinn
Eriarvestuse parimad

RAE Mehed
I Raivo SEPP LTK Kalev
RAE Naine
I Irina AKIMKINA Spinmaster
RAE Naisjuun.
I Pirjo PIHLAK LTK Kalev
RAE Meesjuun.
Rene KALJUVEE LTK Kalev
RAE Meeskad.
I Markus Erik TOMMULA LTK Kalev
RAE Mminkad.04
I Joosep PÕLDMA LTK Kalev
II Artur LEPPIK LTK Kalev
RAE Mminkad.06
I Oliver LOOMETS LTK Kalev
"Igamehe" paarismäng"
I Antti LUIGEMAA - Aleksandr SOKIRJANSKI
II Mihkel PAE - Mati TÜRK
III Aleksei NIKONOROV - Raivo SEPP
III Valeria SARYCHEVA - Andrei MALTIZOV
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1