Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti Meistrivõistlused 2017 tulemused ja tabelid

Täiendatud info:

Kõik tabelid ja võistluse ajal jooksvad tulemused leiab siit

NB! Täna hakkame Facebooki lehel vahendama jooksvalt pilte, livestreami ja uudiseid tulemuste kohta ning tekstipõhiseid mõtteid. Hoidke ennast kursis.

Pilte on võimalik leida Facebooki albumist.

Livestreami on võimalik vaadata siit

Youtube livestreami saate vaadata siit

Registreerimisinfo:

25.-26. veebruar toimuvad Kristiine Spordihallis Eesti Meistrivõistlused. Uudise alt leiate juhendi ning registreerimisvormi.

Võistluse läbiviimis süsteem ei erine palju eelmistest aastatest, kuid küll on mõni muudatus, mida soovisid mängijad ise.

Mängijad, kes alagrupist edasi ei pääse finaaltabelisse, mängivad lohutusturniiri 2-miinussüsteemis kõikide kohtade välja mängimiseni.

Mängijad, kes kaotavad finaaltabelis mängivad samuti kõik kohad välja ja miinusringi võitja saab viienda koha. Poolfinaali kaotajad saavad kolmanda koha. Mängijad, kes ei soovi peale plussringi kaotust enam miinusringi mängida saavad loobuda ning seda mängu reitinguarvutamisel ei arvestata.

See muudatus peaks tooma kaasa suurema huvi Eesti meistrivõistluste vastu, kuna nii ei jää keegi mõne üksiku mänguga.

Kui registreerib võistlema väga suur hulk sportlasti, siis võib toimuda süsteemis muudatused. Sellest teavitatakse esimesel võimalusel.

Üksikmängude loosimine toimub 22. veebruar. Loosimisest tuleb otseülekanne ning tabelid pannakse samal päeval üles ELTL kodulehele.

Jälgige infot Facebookis ning ELTL lehel!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1