Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lõuna-Eesti rahvusvahelised lauatennise võistlused 11.12.2016 - TULEMUSED

Kirjutaks seekord alustuseks natuke võistluse korralduse tagamaadest. Ühe sellises mahus pinksilahingu korraldamine tähendab meeletut tööd, millest võistluspäev võtab ainult väikse osa kogu ajakulust. Töö algab juba enne hooaja algust. Isegi võistluspäevaks sobiva aja leidmine on keerukas - peab arvestama ELTL-i võistluskalendri, spordisaali saadavuse ning kohtuniku ja korraldajate tihedate graafikutega.

Peale kõige kokkusobitamist on aga vaja saal võistluseks valmis panna. Selleks kogunetakse võistlusele eelneval päeval, et treeningpaigast võistlussaali mõned lauad kohale tuua ja üles sättida.

Seejärel helistame ja kirjutame potentsiaalsetele võistlejatele, et keegi ometi koju ei jääks. Kindlasti ei lepi me sellega, et keegi omadest puudub ilma mõjuva põhjuseta.

Kuna osalustasudest saadavast tulust ei piisa auhinnalaua, saalirendi, kohtunikutasu ja teiste väiksemate tasude katmiseks, peab leidma ka sponsorid. Selle tööga on väga hästi hakkama saanud Välek Vitali Parhomik. Tänu tema lobitööle hoiab meie kõhud täis ja paneb parimatele ka koju koogi kaasa Eesti Pagar AS. Auhinnalauda aitavad katta OÜ Piirjoon (Peeter Piirisild), Ris Ehitus AS (Madis Tsäko), Werroform OÜ ja Eesti Kultuurkapital.

Selle meeletu töö tulem on aga just see, mis paneb ühe lauatenniseklubi toimima ja ka tulevikus samalaadseid üritusi korraldama.

Rahvas hakkab kogunema tunnike enne võistluse algust. Mõningad asuvad koheselt sooja tegema, teised aga leiavad saalist kiiresti üles ammused pinksituttavad ning hakkavad maailmaasju arutama. Kohale tulevad ka suurimad entusiastid, kes eelmiselt võistluselt, mis toimus Jüris, alles peale südaööd koju jõudsid. Põnev oli kuulata, et kahe võistluse vahe olevat nii väike, et lihasedki ei jõudnud veel valusaks jääda.

Kui rahvas kohal, helistan veel läbi legendaarsed hilinejad, panen nad kirja ja võistlus võibki alata.

Lisaks kaasahaaravatele mängudele on põnev kuulata pealtvaatajate arutelu toimuva kohta. Räägitakse selgeks kõik mängijate head ja vead, lihtsaimad viisid võitu kirja saada. Asjalikku infot lühikese nupu ja mängutehnika kohta jagab Kuido Põder ning nii mõnigi mängumees proovib poole kõrvaga väärt infot kuulata.

Tundub, et vähemalt Põlvas on tema õige mees infot jagama, kuna peale väikeseid takistusi veerandifinaalis (võit Pirnpuu üle 3:2) ja poolfinaalis (võit Hõraku üle 3:2) oli mees ennast finaali mänginud. Teises poolfinaalis alistas Konstantin Krasnov klubikaaslase Vitali Šudegovi (aka Pihkva Snaiper). Pärnu mees ennustas endale võitu ja ta ei eksinud. Finaal ei valmistanud raskusi ning Kuido Põder alistas Konstantin Krasnovi tulemusega 3:0.

Päeva põnevaimaks vastasseisuks kujunenud pronksimängus võitis peale pikka ja tasavägist heitlust Tartu Pipo mängumees Andres Hõrak Vitali Šudegovi seisuga 3:2.
Järgmine ja selle hooaja viimane võistlus toimub 01.04. 2017, mil on plaanis ka paarismängud.

 
 
Võistluse videokokkuvõtte leiatelingilt https://www.youtube.com/watch?v=xnfD24agcns
 
 
Võistluse esikolmik:
1. Kuido Põder (Pärnu-Jaagupi LTK)
2. Konstantin Krasnov (Venemaa)
3. Andres Hõrak (Tartu LTK PiPo)
Eriklassides parimad:
Parim Võrumaa mängija: Agnar Pirnpuu (Võru LTS)
Parim Põlvamaa mängija: Toomas Vahtra (Tartu SS Kalev)
Parim naismängija: Vera Tõsjatova (Valga LTKK)
Parim noormängija: Janno Järve (TÜ ASK)
Parim veteran 40+: Oleg Grigorjev (Venemaa)
Parim veteran 60+: Eduard Kabartšuk (Venemaa)
Parim reitinguta mängija: Robert Kaštšejev (Tartu)
Parim välismängija: Vitali Šudegov (Venemaa)
 
Järgmine Lõuna-Eesti lauatenniseturniir toimub 1. aprillil 2017 Põlvas, siis on kavas ka paarismäng. Jälgi reklaami Facebook'i Lauatennise grupis.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1