Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Katrin Marks'i nimelise lauatenniselaua avamine

2016. aasta kevadel lahkus meie hulgast Nõmme Põhikooli kauaaegne kehalise kasvatuse õpetaja ning lauatennisetreener Katrin Marks.
 
Nõmme Põhikooli koolipere kirjutab nii...
Mõtlesime, kuidas saaksime ka oma kooli poolt jätta Katrinist järele jälje, millegi, mis meenutaks teda ikka ja jälle. Leidsime, et kõige paremini saaksime seda teha lapsi ning täiskasvanuid sportima innustades, nii nagu Katrin seda alati tegi. Ja mis sobiks Katrini meenutamiseks veel paremini, kui üks lauatennise laud kooli hoovis. Sobiva lauatennise laua leidsime Kiili Betooni meistrite toodangust.
Laud on toekas, betoonist, mis peab vastu ilmataadi vempudele ning on alati kooliperele ja teistele Nõmme inimestele kasutatav. Paigaldaksime lauale ka nimeplaadi, et kõigile, ka võõrastele oleks selge, millega on tegemist.
 
Nüüd on laud valmis ning Katrin Marksi lauatenniselaua avamine toimub 14.12.2016 kell 15.00.
Kõik on avamisele teretulnud!
Avamise paremaks planeerimiseks palub Nõmme Põhikool oma tulekust teada anda hiljemalt 12.12.2016 aadressile nommepk@nommepk.tln.edu.ee

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1