Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti Lauatenniseliit 90!

Laupäeval 3.detsembril toimus suur juubeligala Eesti Lauatenniseliit 90!
Juubeligalal olid kohal nii Eesti lauatennise suurkujud, noormängijad kui ka harrastajad. Suur kummardus kõigile, kes pidasid oluliseks tähistada seda olulist sündmust Eesti lauatennise ajaloos!
 
Juubeliaasta puhul tänasime viimasel kümnendil Eesti lauatennisesse olulise panuse andnud inimesi. Tänukirjad võtsid ovatsioonide saatel vastu A.Smirnov, A.Vainula, E.Õun, H.Sool, J.Pählapuu, J.Härms, M.Verengof, S.Onno, T.Puntso, T.Kookla ja V.Kasemaa. Eesti lauatennise edendamise eest tänasime ka Balteco AS-i ja Kristiine Sport ja TableTennis11.com'ii. Üleandmist ootavad tänukirjad veel sama olulistele inimestele, kelleks on A.Kull, E.Hallik, E.Raudsepp, K.Kutsar, K.Poldaru, K.Marks ( tänukiri edastatakse perele ), K.Korkmann, P.Allikoja, P.Sumre, R.Lindmäe, S.Petrov, S.Lubi, T.Tsistjakova, V.Vainula, V.Ketško, V.Petrov.
 
Suure auditooriumi ees autasustasime ka meie selle aasta parimaid.
 
Soovime kõigile palju õnne ja edu järgnevateks aastateks!
Kõike mis toimus sellel õhtul näete fotogaleriist, mida saate vaadata SIIT! ( Fotograaf: Kert Saarma )
 
Suur tänu kogu korraldustiimile!
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1