Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Balteco GP - Eesti koondis on kohal - kontolli oma vormi enne võistkondlikke meistrivõistlusi!

Naistest on registreerunud kõik parimad: Tšistjakova, Latt, Ketško, Petrova, Kozma jne. Viimastel võistlustel on näidanud Kätlin Latt head mängu Tatjana Tsistjakova vastu, edestades valitsevat Eesti meistrit. Kas seekordne võimalik kohtumine toob selgust juurde või teeb asja keerulisemaks? Kätlin ei saanud osa võtta aastalõpu Top-8 turniirist, nüüd on võimalus seda tasa teha.

Meestest on oma tuleku kinnitanud näiteks Vainula, Libene, Nikonorov, Petrov, Lušin, Accorsi. Top-8 turniiril astus Toomas Libene Vallot Vainula kandadele pinevas mängus ja hiljem intervjuus Eesti Televisoonile lootis Vainula, et peatselt suruvad nooremad mängijad ta pingile. Näha saab, kas noortel on piisavalt oskusi ja tahtmist!

Hetkel on registreerunud sprortlasi 91. Alates siis tõsistest harrastajatest, lõpetades koondislastega. Registreerumine kestab kuni reede õhtuni aadressil marko.mannik@manniks.com või SMS 5117525!

Vaata eelmist uudist, infot  ja juhendit samal teemal: http://www.lauatennis.ee/web/node/127

ELTL/Balteco GP - Manniks.Com auhinnavõistlus toimub pühapäeval 22.01.2012 10:00 Pärnu mnt 139C, Tallinnas Sparta Spordiklubis.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1