Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Devbreak toob lauatennise sinu nutiseadmesse

Kõigi lauatennise fännide rõõmuks on nüüd olemas mobiilirakendus Lauatennis, mille abil saab lugeda lauatennisega seonduvaid uudiseid ja vaadata Eesti-sisest edetabelit väga mugavalt otse oma nutitelefonist. Samuti kuvab rakendus kõik tähtsamad sündmused kalendris. Lisaks kiirele kättesaadavusele on rakenduse eelis veebilehe ees see, et seda saab kasutada ka ilma internetiühenduseta. Enam pole probleem, kui turniiri toimumispaigas pole head võrguühendust.  

Tuleb vaid minna ja installeerida rakendus allolevaltlingilt. See on tasuta, mine ja proovi seda kohe!

Get it on Google Play

Allpool on väike intervjuu ettevõttega Devbreak OÜ esindaja Joosep Lalliga, kes selle rakenduse teoks tegi.

Kust tuli Teil idee rakendus teha ja miks tegite seda?

Lauatennise äppÜks meie töötajatest mängis vanasti usinasti lauatennist ja leidis, et mobiiliga lauatennise kodulehele minemine pole alati kõige mugavam variant, aga muud võimalust ju polnud. Olles sõpradega just ettevõtte loonud, tundus see suurepärase võimalusena ennast esitleda ja alustada ning lõpule viia esimene projekt.

Valisime Lauatennise mobiilirakenduse, kuna otsisime oma portfooliosse uut projekti ning ei tahtnud selleks võtta lihtsat firma veebilehte, vaid otsisime väljakutset. Kuna meil olid olemas teadmised ja kogemused mobiilirakendustest ning informatsioon, et sellist asja on kunagi tehtud, aga jäi poolikuks, kuigi huvi oli olemas, siis otsustasime just selle rakenduse kasuks.

Kuidas arendus kulges?

Arendustöö sujus väga ladusasti. Veidi keerulisem koht oli ehitada süsteem selliselt, et mobiilirakendus ei sõltuks täielikult lauatennis.ee veebilehest. Sellele mõeldes lisasime rakenduse ja veebilehe vahele lisalüli, millega vältisime olukorda, et kui veebileht on maas, siis ka rakendus ei tööta. Lisaks vähendab vahelüli kasutamine koormust lauatennis.ee veebilehele. Pärast seda jäi mobiilirakenduse ülesandeks kuvada juba vahelüli poolt töödeldud info ja see salvestada, et võrguühenduse puudumine probleem poleks.

Kas hetkel on toetatud ainult Androidi platvormil?

Jah, hetkel ei ole toetatud teised platvormid, kuid tulevikus on võimalik ka teistele platvormidele arendada.

Kas ootate kasutajatelt tagasisidet? Kui jah, siis missugust?

Kasutajatelt ootame tagasisidet, mis viiks meid edasi, et rakendusel oleks rohkem kasutajaid ja praegused kasutajad oleks asjaga rahul. Kindlasti soovime teada, mis on juba praegu hästi ning mida saaks teha paremini. Samuti on oodatud ka uued ideed, mida rakendusse lisada.

Lauatennise äpi reitingMis on plaanis veel tulevikus juurde arendada?

Tuleviku osas näeme kohti ja lahendusi, mis teeksid kasutamise veelgi mugavamaks ning paremaks. Mõned asjad, mida oleme mõelnud:

  • Enda ja oma sõprade/klubikaaslaste esiletõstmine reitingus - vahetu võrdlus

  • Reitingu kohtade muutus ajas kuvada graafiliselt. Uue reitingu ilmudes näed kohe nime ees ära, kas inimene on tõusnud või langenud

  • Kalendriandmete täiendamine - kohtuniku kontakt, navigeerimine võistluspaika

  • Sidumine sotsiaalmeediaga

Kuna praegune rakendus on tehtud oma kuludega ja puhtast huvist, siis hetkel edasiste arenduste jaoks rahaline ressurss meil puudub. Kui aga tuleb tuge alaliidult või lauatennise kogukonnalt, siis meiepoolne huvi rakenduse edasiarenduseks on endiselt olemas.

DevbreakMillega Teie firma tegeleb?

Peamiselt oleme oma suuna pööranud IT süsteemide ja rakenduste arendamisele, näiteks täislahendusega veebiportaalid (äriloogika koos visuaalse poolega). Huvi korral ei ütle me ära ka väiksematest projektidest alates kodulehtedest ja e-poodidest ning lõpetades mobiilirakendustega nagu Lauatennis. Vaadake lisa http://devbreak.ee/

Devbreak
Lauatennise äpp
Lauatennise äpi reiting

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1