Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti meistrivõistlused puureketiga lauatennises

Lähenemas on siis jälle see hetk, kui Pärnu-Jaagupis avaneb võimalus võidelda Eesti parima reketi "Joola Beat" kasutaja tiitlile. Võistlus toimub 04.06.- 05.06.2016 Pärnu-Jaagupi Spordihoones. Esimesel päeval on kavas üksikmängud ja teisel paarismängud.
Nii nagu juba mainitud sai, mängitakse reketitega "Joola Beat" ja 38 mm tselluloidist pallidega. Ka mängureeglid pole päris need, mis hetkel lauatennises kehtivad. Tuletame meelde vanu aegu ja mängime 21 punktini, servime 5 servi kaupa ning mängu võiduks piisab kahest seti võidust. Nii pallid kui reketid korraldajate poolt. Kes on endale soetanud isikliku reketi, võib loomulikult ka seda kasutada (enne mängu tehakse sellele korralik kontrollmõõtmine :-)). See kord oleme võistlusprogrammi lisanud ka paarismängud. Paarilise võib igaüks vabalt valida ning auhindu jagub nii parematele meespaaridele, naispaaridele kui ka segapaaridele. Üksikmängu kolmele paremale täiskasvanute klassis on auhindadeks spetsiaalselt selleks võistluseks tellitud vimplid ning lisaks natukene taskuraha, teiste võistlusklasside parimatele diplomid ja asised auhinnad. Täpsem info võistluse kohta allpool olevas juhendis. Küsimused meilile pjaagupiltk@gmail.com.
Kuna võistlus on kahepäevane, siis oleme mõelnud ka sellele, mida õhtul teha. Laupäeva (04.06) õhtuks on meil lauatennistide jaoks broneeritud restorani Halinga üks saal. Seal toimub siis esimese võistluspäeva parimate autasustamine, õhtusöök ning tants ja tagaajamine. Loodetavasti juhib õhtut meile kõigile teada ja tuntud Heikki Sool. Samuti oleme mõelnud nende peale, kes ei plaani öösel koju tagasi sõitma hakata. Meil on välja pakkuda piiratud arv erineva taseme ja hinnaga ööbimiskohti ning nende broneerimisel kehtib reegel "kes ees, see sees". Täpsem info õhtuse ürituse ja majutusvõimaluste kohta samuti allpool olevas failis. Majutamisega tegeleb Andres Somer (telefon 53624410).
Võistluse õnnestumiseks panid seljad kokku Pärnu-Jaagupi LTK ja LTK Kalev.
 
Joola Beat pihku ja harjutama!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1