Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Eesti indiv. MV 2016 - võitjad Airi Avameri ja Aleksandr Smirnov

Eeloleval nädalavahetusel 19.03 - 20.03.2016 toimuvad Kristiine Spordihallis ( Forelli tn.12 ) Eesti indiv. MV
Võistluste peakohtunik hr.Toomas Kookla ( IU, Tallinn ) toomas@kristiinesport.ee / tel. 5147707
 
FOTOGALERII
LIVE STREAM 20.03.2015

10:00
NP PF Kätlin LATT- Olesja KETŠKO -- Julia VOOMETS-Airi AVAMERI 3-0 (9,11,5)
NP PF Tatjana TŠISTJAKOVA-Reelica HANSON -- Aleksandra KUPRIKOVA- Diana ROGUSHINA 3-1 (4,10-8,8) (järelvaadatav)

10:25
MP PF Vallot VAINULA-Aleksandr SMIRNOV -- Rivo SAAREMÄE-Toomas LIBENE 3-1 (8,-7,6,9)
MP PF Toomas VESTLI-Aaro Õismets -- Aleksandr Lušin-Artjom Putškov (järelvaadatav osaliselt) 3-1 (4,-20,8,8)

10:50 Meeste lohustusturniiri finaal
Maksim VUHKA - Toomas VESTLI 3-1 (5,8,-6,8)

10:50 NAISPAARISMÄNGU FINAAL
Kätlin LATT-OLesja KETŠKO -- Tatjana TŠISTJAKOVA-Reelica HANSON 3-2 (-7,8,-6,8,7) (järlevaadatav)

11:20 Naiste lohustusturniiri finaal
Liisi KOIT - Karina GRIGORJAN 3-0 (6,6,6)

11:20 MEESPAARISMÄNGU FINAAL
Vallot VAINULA-Aleksandr SMIRNOV -- Toomas VESTLI-Aaro ÕISMETS 3-0 (6,8,6) (järelvaadatav)

11:50
SP PF Toomas LIBENE-Olesja KETŠKO -- Artjom HIISKU-Tatjana TŠISTJAKOVA 3-1 (-7,3,9,7)
SP PF Vallot VAINULA-Airi AVAMERIi -- Aleksandr SMIRNOV-Kätlin LATT 3-1 (4,-5,4,4) (järelvaadatav)

12:20 SEGAPAARISMÄNGU FINAAL
Vallot VAINULA-Airi AVAMERI -- Toomas LIBENE-Olesja KETŠKO 3-0 (10,8,9) (järelvaadatav)

12:50
N PF Airi AVAMERI - Kätlin LATT 4-3 (-9,-6,9,10,11,-9,5) (järelvaadatav)
N PF Olesja KETŠKO - Diana ROGUSHINA 4-3 (-10,-10,7,7,-10,10,8)

13:30
M PF Toomas LIBENE  - Rivo SAAREMÄE 4-1 (4,-10,12,6,7) (järelvaadtatav)
M PF Aleksandr SMIRNOV - Aleksei NIKONOROV 4-0 (8,7,2,6)

14:10 NAISÜKSIKMÄNGU FINAAL
Airi AVAMERI - Olesja KETŠKO  4-3 (8,-9,-7,-5,4,4,9) (järelvaadatav)

14:50 MEESÜKSIKMÄNGU FINAAL
Aleksandr SMIRNOV - Toomas LIBENE 4-2 (-7,8,-6,9,8,4) (järelvaadatav)

15:30 AUTASUSTAMINE, MEISTRIVÕISTLUSTE LÕPETAMINE
 
MEESÜKSIKMÄNG
 
1. Aleksandr SMIRNOV
2. Toomas LIBENE
3. Aleksei NIKONOROV
3. Rivo SAAREMÄE
 
NAISÜKSIKMÄNG
 
1. Airi AVAMERI
2. Olesja KETŠKO
3. Kätlin LATT
3. Diana ROGUŠINA
 
NAISPAARISMÄNG
 
1. Kätlin LATT- Olesja KETŠKO
2. Tatjana TSISTJAKOVA-Reelica HANSON
3. Julia KIRPU-VOOMETS-Airi AVAMERI
3. Aleksandra KUPRIKOVA- Diana ROGUSHINA
 
MEESPAARISMÄNG
 
1. Vallot VAINULA-Aleksandr SMIRNOV
2. Toomas VESTLI-Aaro Õismets
3. Rivo SAAREMÄE-Toomas LIBENE
3. Aleksandr Lušin-Artjom Putškov
 
SEGAPAARISMÄNG
 
1. Vallot VAINULA-Airi AVAMERIi
2. Toomas LIBENE-Olesja KETŠKO
3. Artjom HIISKU-Tatjana TŠISTJAKOVA
3. Aleksandr SMIRNOV-Kätlin LATT

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1