Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võistkondlikud maailmameistrivõistlused 2016 / esimene võistluspäev

Täna, 28.veebruaril algas Kuala Lumpuris, Malaisias lauatennise võistkondlik MM.
Eestit esindab meeskond koosseisus V.Vainula, A.Smirmov ja A.Lushin ning naiskond koosseisus K.Latt, A.Avameri ja O.Ketchko. Nii naiskond kui ka meeskond võistlevad kolmandas divisionis (meeskond L-alagrupis, naiskond J-alagrupis ).
L-alagrupis võistlevad lisaks Eesti meeskonnale veel Kongo Vabariigi, Indoneesia, Liibanoni, Iirimaa ja Sri Lanka meeskonnad.
Naiskonna J-alagrupis astuvad meie nasikonnale vastu Austraalia, Uzbekistani, Kongo Vabariigi, Ažeeria ja Nepaali naiskonnad.

Esimene võistluspäev on seljataga. Meeskonnal oli esimene kohtumine Kongo Vabariigi võistkonnaga, kus kahjuks tuli vastu võtta kaotus 1-3. Mängud kujunesid tasavägisteks ja võidupunkti tõi V.Vainula vastase M.Lignandzi üle.
Teises ringis oli vastaseks Indoneesia meeskond. Kaotus seekord 0-3, kuid settide seisud veelgi võrdsemad.
Homme on meeskonnal mäng Iirimaa võistkonnga. Kohtumine peetakse kohaliku aja järgi kell 16:30

Meie naiskond kohtus esimeses ringis Nepaali naiskonnaga. Pidime tunnistama vastaste paremust  tulemusega 1-3. Raskes mängus alistas K.Latt  E.Maharjani ja siit ka üks võidupunkt.
Teises ringis oli vastaseks Alžeeria naiskond. Alžeerlannad pidid tunnistama meie naiskonna paremust ning tulemuseks võit 3-1.
Naiskonnal on homme kohtumine Austraalia naiskonnaga, mis algab kohaliku aja järgi 19:30
Ajavöönd Malaisias on UTC+8

Et tänastest mängudest täit ülevaadet saada, siis on artiklile lisatud tänaste mängude tabelid.
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1