Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võru rahvusvahelise pinksivõistluste tulemused

Laupäeval 16. mail 2015 toimus järjekorde Võru rahvusvaheline pinksivõistlus üksik ja paarismängus.

Kuna võistlus toimus hooaja lõpus, siis lootis peakorraldaja, et kehv ilm toob palju rahvast. Kõik kulgeski ootustepäraselt, rahvast tuli kohale Venemaalt, Lätist, Elvast, Põlvast, Valgast, Räpinast ning paljudest teistest kohtadest. Kõige kaugemaks tulijaks oli seekord Kuido Põder Pärnust. Peale seda, kui peakohtunik Aleksandr Kirpu kinnitas tabelid seinale hakkas pihta jälle üks põnev võistluspäev, kus mängijad ajasid taga oma nimesid mööda kaks miinus tabeleid. Peale seda nagu ikka oli saalis kuulda, kellel "vedas" vastasega ja kellel mitte.

Huvitavat mängusuunda hakkas näitama Võru LTS mängumees Indrek Penk, kes mängis pea iga mängu erineva reketiga. Kui mees muidu mängib täiliku ründemängu, nii eest-kui tagantkäega, siis seekord mängis ta pika nupu ja kaitsereketiga. Ühes kohtumises otsustas ta kasutada Joola Beat reketit, mida kasutati Pärnu-Jaagupis puureketite meistrivõistluste. Loomulikult oli tema tulemustest näha ka, et need reketid talle just kõige paremini ei sobinud aga ise oli ta väga õnnelik, mis ongi põhi eesmärk.

Esimeses poolfinaalis võitis Pihkvast pärit paljudele natuke üllatuslikuna Konstantin Krasnov Mart Paed. Teises poolfinaalis oli Kuido Põder üle Vitali Šudegovist 3:2. Kolmanda koha mängus võttis Mart Pae võidu Agnar Pirnpuu üle seisuga 3:0. Paarismängu võit viidi Venemaale, kus Vitali Šudegov ja Konstantin Krasnov olid üle Kuido Põdrast ja Mart Paest. Naiste esikoha võttis Heli Põder. Noorte parimaks oli Oskar Pukk, pluss 40 klassis võimutses Sergei Rõtsev ning pluss60 klassis tänavune Põlvamaa meister Madis Tsäko.

Peale paljude huvitavate kohtumiste oli saalis väga sõbralik seltskond ning juttu jagus igale eluvaldkonnas. Võistluste auhinnafondile aitasid kaasa Eesti Kultuurkapital, Eesti Pagar, Võru Autoaed, RIS Ehitus AS, Piirjoon OÜ. Abi oli kõigist osavõtjates, lisaks sellele, et nad kohale tulid abistasid paljud ka väiksemate asjadega. Kindlasti korraldame võistlusi ka järgmisel hooajal, ning proovime teha omaltpoolt kõik, et üks võistlus tooks kokku vähemalt sama huvitava seltskonna nagu sel hooajal Võru rahvusvahelisi lauatennisevõistlusi külastas. Seni on Võru pinksivõistlused iga aastaga osavõtjaterohkemaks kujunenud, ning toonud palliplatsile palju uusi ning vanu mängijaid, kes miskipärast oma pinksikarjääri hetkeliselt olid lõpetanud.

Video mängupäevast

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1