Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

ELTL Stiga Laste GP Finaal Aseris - TULEMUSED

Laupäeval 9. mail 2015 toimus selle hooaja ELTL Stiga Laste GP finaaletapp.
Etapil osales 119 erinevat võistlejat.
Võistlusel toimus 258 mängu 8 erinevas võistlusklassis. Kokku erinevates võistlusklassides osales 132 mängijat.
 
Võistlusel tehtud fotod leiad siit (autor: Riho Kutsar)
 
Etapil auhinnatud mängijad:
Poisid sündinud 2000-2001 (M15) 
1. Stanislav STROGOV (LTK Narova)
2. Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90)
3. Karl Paul PARMAKSON (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2000-2001 (N15) 
1. Aleksandra KUPRIKOVA (Maardu LTK)
2. Sofia Viktoria GEROISKAJA (Maardu LTK)
3. Alina JAGNENKOVA (Maardu LTK)
 
Poisid sündinud 2002-2003 (M13) 
1. Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90)
2. Ken TALPAS-TALTSEPP (Pärnu LTK Vint-90)
3. Oskar PUKK (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2002-2003 (N13) 
1. Sofia Viktoria GEROISKAJA (Maardu LTK)
2. Alina JAGNENKOVA (Maardu LTK)
3. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
 
Poisid sündinud 2004-2005 (M11) 
1. Andrus VAHER (Tln Nõmme SK)
2. Madis MOOS (Pärnu LTK Vint-90)
3. Arseni FARFOROVSKI (LTK Narova)
 
Tüdrukud sündinud 2004-2005 (N11) 
1. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
2. Anastassia MELNIKOVA (LTK Narova)
3. Linda PIHELGAS (Tln Nõmme SK)
 
Poisid sündinud 2006-... (M9) 
1. Artjom ANTIPIN (LTK Narova)
2. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
3. Andrei MALTIZOV (Maardu LTK)
 
Tüdrukud sündinud 2006-... (N9) 
1. Arina LITVINOVA (LTK Narova)
2. Ksenia ZUJEVA (LTK Narova)
3. Maria ŽAVORONKOVA (LTK Narova)
 
Kokkuvõttes auhinnatud mängijad:
Poisid sündinud 2000-2001 (M15) 
1. Maksim Vuhka (Maardu LTK)
2. Stanislav Strogov (LTK Narova)
3. Aleksandr Polištšuk (LTK Narova)
 
Tüdrukud sündinud 2000-2001 (N15) 
1. Aleksandra Kuprikova (Maardu LTK)
2. Sirli Jaanimägi (Tln Nõmme SK)
3. Annigrete Suimets (Tln Nõmme SK)
 
Poisid sündinud 2002-2003 (M13) 
1. Mart Luuk (Pärnu LTK Vint-90)
2. Martin Penek (Aseri SK)
3. Oskar Pukk (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2002-2003 (N13) 
1. Sofia Viktoria Geroiskaja (Maardu LTK)
2. Alina Jagnenkova (Maardu LTK)
3. Karina Grigorjan (Maardu LTK)
 
Poisid sündinud 2004-2005 (M11) 
1. Madis Moos (Pärnu LTK Vint-90)
2. Andrus Vaher (Tln Nõmme SK)
3. Arseni Farforovski (LTK Narova)
 
Tüdrukud sündinud 2004-2005 (N11) 
1. Kristina Andrejeva (Aseri SK)
2. Anastassia Melnikova (LTK Narova)
3. Jekaterina Tiits (LTK Narova)
 
Poisid sündinud 2006-... (M9) 
1. Markkos Pukk (Tartu SS Kalev)
2. Artjom Antipin (LTK Narova)
3. Andrei Maltizov (Maardu LTK)
 
Tüdrukud sündinud 2006-... (N9) 
1. Arina Litvinova (LTK Narova)
2. Medeine Stankeviciute (Leedu)
3. Julia Šumilova (Venemaa)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1