Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

KLUBI_UUDIS

Eesti Veteranide Meistrivõistluste tulemused

Eesti Veteranide Meistrivõistluste  tulemused

M40

1.Artjom Putškov

2.Kristjan Kant

3.Taavi Raidmets

M50

1.Vladimir Petrov

2.Antti Luigemaa

3.Dmitri Lett

M55

Euroopa kvalifikatsiooniturniiri kohtumine Eesti vs Rootsi 13.detsembril

Eesti meeskond kohtub Rootsi meeskonnaga teisipäeval, 13.detsembril Kristiine Spordihallis kell 18:30
 
Eesti peatreeneril on seekord üle hulga aja erinevaid võimalusi komplekteerida meeskond.

Lõuna-Eesti lauatennise võistlused 2019

Pühapäeval 17. märtsil 2019 toimusid Põlvas Lõuna-Eesti lauatennise võistlused.

Võistlusel osales 44 mängijat Eestist ja Venemaalt.

Pärnumaal võitis oma mees.

Eelviimasele etapile kogunes täpselt 70 mängijat. Kuna üldtabeli juhti Nikonorovit polnud, siis oli võistluse paremate kohtade jagamine Pärnumaa mängijate siseasi. Esimesed kuus kohta tuli koju.

EcoBirch Pärnumaa karikasarja eelviimane etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel pühapäeva 17.03 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Pinksikeskuse Open V etapp!

Sellel laupäeval (16.03) toimub SK Pinksikeskuse Open V etapp aadressil Puuvilla 19a. Võistluste algus on kell 10:00 ning registreerimine lõppeb 10 minutit enne võistluste algust. Esikolmikule medalid ning Pinksikeskuse kinkekaardid.

Veteranide Minski-reis läheb lukku 20. märtsil

Eesti veteranidel on võimalus võistelda suurturniiril Minskis.

Registreerida saab veel kuni 20.märtsini.

Info Enn Hallik'ult - ennhallik@gmail.com

XIV Viru-Nigula karikasarja VI etapp Aseris 17.03.2019.

Sellel pühapäeval,17.03.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja VI ehk eelviimane etapp.

Täitsa eraldi sari paralleelselt on noortele 2007 ja hiljem sündinutele,kus poisid ja tüdrukud mängivad kõik koos,aga arvestus on eraldi.

Rahvapinksi 8.etapi tulemused

Rahvapinksi 8.etapi tulemused leitavad siit: 

Klass 400 (70 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Hainer Õunapuu

3. Toomas Riive

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tanel Toomla

Klass 200 (36 osalejat)

Lehed

PALJU ÕNNE!

LII VAHTER (68)
JÜRI PÄLSING (67)
TAUNO PIHO (37)
EVA MARGARET VIDEVIK (16)
JULIA BRAGINA (9)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1