Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Sa oled siin

KLUBI_UUDIS

Lahkus Harri Saar

05.11.1959 - 12.12.2017
Täna langetame sügavas leinas pea - on lahkunud hea võistluskaaslane, paljudele meist võistkonnakaaslane ja hea sõber, tugev lauatennisemängija Harri Saar.

Euroopa kvalifikatsiooniturniiri kohtumine Eesti vs Rootsi 13.detsembril

Eesti meeskond kohtub Rootsi meeskonnaga teisipäeval, 13.detsembril Kristiine Spordihallis kell 18:30
 
Eesti peatreeneril on seekord üle hulga aja erinevaid võimalusi komplekteerida meeskond.

Keila linna rahvaliiga 3.etapp

Keila linna rahvaliiga kolmas etapp toimub sellel laupäeval Keila Tervisekeskuses.
Mängitakse kümnel laual ja maksimaalne võistlejate arv on 64.
Võistlus algab 10.00.

Eelregistreerimine aadressil madis.koit@gmail.com

Suure-Jaani karikasarja III etapp COOP Viljandi auhindadele toimub sel laupäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 3. etapp toimub 16. detsembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

NB! Kuigi ELTL ametlikus kalendris 3. etapp kirjas ei ole (kuna võistlus kattub ELTL karikasarja 2.etapiga), siis võistlus sellegipoolest toimub!

JÕULUTURNIIR TALLINNAS/Christmas Tournament in Tallinn

Aeg: 17.12.2017 (pühapäev) Registreerimine kuni 15.12 / registration end.
Koht: Kristiine Spordihall, Forelli 12, Tallinn
ALGAJAD alustavad kell 10:00 (tuleb kohal olla hiljemalt 9:45)
PÕHITURNIIR algab kell 11:00 (tuleb kohal olla 10:40)
Peale põhiturniiri toimub igamehe paarismäng.
Eelregistreeritud mängijate nimekiri / Pre-registered players list

Rahvapinksi 4.etapi tulemused

Rahvapinksi neljandal etapil osales 104 võistlejat rahvapinksi klassis ja 41 võistlejat klassis 200-400.

Tulemused
1. Artur Knyazev
2. Lembit-Kaur Stöör
3. Mati Rabi
Parim naine Beata Lastovko
Parim noor Edvin Damasauskas

Eesti noorte võistkondlikud MV 2017 - Kadettide vanuseklassis

Laupäeval 9. detsembril 2017 toimusid Aseri Vabaajakeskuses Eesti Noorte Võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises kadettide vanuseklassis.
Võistluse tulemused.
Meistrid kadettide vanuseklassis: Pärnu LTK Vint-90 ja LTK Narova I võistkonnad.

Maardu GP 1. etapi tulemused

Täna toimus selle hooaja esimene etapp, kus osales kokku 19 mängijat.

1. Artjom PUTŠKOV
2. Jevgeni BUZAK
3. Valeria SARYCHEVA
Parim veteran: Gennadi AKMAN
Parim kadett: Ksenia BRAGINA
Parim minikadett: Martin KRAIKO

Tartu karikasari jätkub sel pühapäeval

Hea lauatennisesõber!

Sel pühapäeval jätkub Tartu lauatennise karikasari selle hooaja III etapiga Tartus, Turu 8 spordihoones, algus on kell 11.00.

Pihkva parimad reketid on kohal, ka Tartu esindus on seekord muljetavaldav!

Kohtumiseni laua ääres, juba pühapäeval.

Lehed

PALJU ÕNNE!

URMAS KING (53)
TÕNU HIOB (53)
GETTER ELTERMAA (26)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1