Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

ELTL_UUDIS

ELTL Stiga Laste GP 1. etapp / Evelin Lestali memoriaal

Laupäeval 21. septembril 2019 toimus Tartus (Turu tn 8)  ELTL Stiga Laste GP 1. etapp.

Pühapäeval 22. septembril 2019 toimus samas kohas Evelin Lestali memoraaili teine mängupäev.

TULEMUSED / RESULTS

NETU 2019 Haapsalu 26.-28.06.2019 - lisatud tulemused

Otse ülekanne NETU noorte MV saate näha aadressil: otse.minurada.ee, Live stream you can see every day 26.-28.june 9:00-21:00. Osaleb seitse riiki: Island, Taani, Norra, Soome, Leedu, Läti ja Eesti kokku 71 lauatennisistiga. Peakohtunik on Madis Koit IU, võistluste pealik Heikki Sool IU.

Jälgi ITTF Euroopa MV mänge DelfiTV-s

Kohe algab ITTF European Championships Stage 2. Võimalik on jälgida Eesti mänge ka DelfiTv-st!

Elame omadele kaasa!

Link mängudele - https://tv.delfi.ee/live/#

ELTL Laste Gp 5. etapp Pärnu-Jaagupis tulemused

Laste Gp 5 etapp toimus 16.03 Pärnu-Jaagupi spordikeskuses.

Kohal oli ülikorralik 135 pealine noorte lauatennisistide seltskond.

Lisatud auhinnatud mängijate tabel.

Vanusegruppide tabelid lisatud.

Üldkokkuvõte esmapäeva õhtuks.

Täname kõiki tulijaid!

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused 2019 / Lisatud tulemused

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused on lõppenud.

Tulemused:

Mehed

1. Vallot Vainula (Pärnu LTK Vint-90)

2. Aleksandr Smirnov (LTK Kalev)

3. Oskar Pukk (Tartu SS Kalev)

3. Stanislav Strogov (LTK Narova)

Eesti noorte individuaalsed 2019. a meistrivõistlused kadettide vanuseklassis

Laupäeval 9. veebruaril 2019 toimusid Rakveres Eesti noorte individuaalsed lauatennise meistrivõistlused kadettide vanuseklassis.

Osales 55 mängijat.

Eesti noorte individuaalsed 2019. a meistrivõistlused minikadettide vanuseklassis

Laupäeval 2. veebruaril 2019 toimusid Aseris Eesti noorte meistrivõistlused minikadettide vanuseklassis.

Võistluses osales 35 noormängijat.

BALTECO Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises 2018-19, 3. mängupäeva tulemused

Laupäeval 26. jaanuaril 2019 toimus Balteco Eesti võistkondlike meistrivõistluste 3. mängupäev.

Kõrgliiga, naiskonnad, 1. ja 2. liiga mängisid Tallinnas.

3. , 4. ja 5. liiga Suure-Jaanis.

LISATUD TULEMUSED

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1