Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Sa oled siin

Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb

Eesti noorte juunioride võistkondlikud MV 07.10.2017 Narvas, tulemused

Noormehed

1 Koht Tartu SS Kalev

2 Koht LTK Narova 1

3 Koht LTK Vint 90 Pärnu

Neiud

1 Koht LTK Narova 1

2 Koht LTK Maardu

3 Koht LTK Nõmme

30.04.2017 Narvas Eesti noorte kadettide TOP-8. TULEMUSED

Tüdrukud
1. Vitalia Reinol   LTK Narova
2. Anastassia Melnikova   LTK Narova
3. Sofia-Viktoria Geroiskaja  LTK Kalev Tallinn
 
Poisid

Eesti noorte individuaalsed MV 2017 - juuniorid

Pühapäeval 19. veebruaril 2017 toimusid Narvas Eesti noorte individuaalsed 2017. a meistrivõistlused juunioride vanuseklassis.
Võistlusel osales 48 noormängijat.

17.12.2016 Narvas ELTL Karikasari II etapp "Romani Vassiljevi mälestusvõistlused" 18.12.2016 ELTL Laste GP tulemused

Esikolmik 17.12.2016

1. Saveljev Aleksandr S-Peterburg
2. Savinski Aleksandr S-Peterburg
3. Lušin Aleksandr  Maardu LTK

1. Avameri Airi   Maardu LTK
2. Tšistjakova Tatjana Aseri SK
3. Andreeva Liidia  LTK Narova
18.12.2016

Tulemused Eesti kadettide individuaalsed meistrivõistlused 07.02 Narvas

Eesti kadettide individuaalsed meistrivõistlused toimuvad 7. veeburaril Narva Lauatennisesaalis (Puskini 25 b) algusega kell 11.00.
Registreerimine teha e-posti aadressile registreeri@lauatennis.ee ning registreerimine kestab kuni 04.02.

Tulemused ELTL Karikasari 2 etapp 20.12.2015 Narva

20.12.2015
Mehed
1. Hiisku Artjom LTK Narova
2. Nikonorov Aleksei LTK Maardu
3. Petrov Sergei LTK Narova
Naised
1. Avameri Airi LTK Narova
2. Tatjana Tšistjakova Aseri SK
3. Hanson Reelika Aseri SK
Noormehed

Tulemused ELTL Laste GP 19.12.2015 Narva

19.12.2015 esikolmik
T 2007
1 Belozor Margarita S-Peterburg
2 Zavronkova Maria LTK Narova
3 Kozemiakinaite Jorune Leedu
P 2007
1 Toming Jan Kenneth LTK Kalev
2 Bragin Ivan LTK Maardu
3 Rojak Vladimir LTK Narova
T 2005

Tulemused Roman Vassiljevi mälestusvõistlused / ELTL karikasarja II etapp 20.12.2014 Narvas, ELTL Laste GP 21.12.2014

Tulemused 20.12.2014 "Roman Vassiljevi Mälestusvõistlused"
 
Mehed
1. Nikonorov Aleksei  Maardu LTK
2. Petrov Sergei  LTK Narova
3. Hiisku Artjom  LTK Narova/Narva PSK
 
Naised
1. Tatjana Tsistjakova  Aseri SK

Lehed

PALJU ÕNNE!

SIMON LOOMETS (18)
MAI NARVA (18)
RASMUS REINARU (16)
ERT ARPO (9)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1