Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja Antti Evert ajaveeb

Põhja-Sakala karikasarja III etapi tulemused

Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 3. etapp toimus pühapäeval, 27. jaanuaril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.
3. etapi eriauhinnad parimatele mängijatele pani välja PIESTA Kuusikaru talu!

Põhja-Sakala karikasarja II etapi võitis Mihkel Pae

Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimus laupäeval, 24. novembril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.
Isuäratavad auhinnad parimatele mängijatele pani seekord välja COOP Viljandi!

Põhja-Sakala valla karikasarja II etapp COOP Viljandi auhindadele toimub sel laupäeval

XVI Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimub 24. novembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Suure-Jaani karikasarja I etapi võitis Aleksei Nikonorov

16. Suure-Jaani lauatennise karikasari alustas oma 1. etapiga laupäeval, 27. oktoobril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Suure-Jaani karikasarja I etapp Karula Lihatööstuse auhindadele toimub sel laupäeval

Põhja-Sakala valla suurim ja populaarseim võistlussari alustab oma 16. hooaega 27. oktoobril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis, algus kell 10:00.

15. Suure-Jaani karikasarja võitis Aleksandr Lušin

26.05.17 toimus Suure-Jaani lauatennise karikasarja viimane etapp, millest olid tulnud osa saama 60 mängijat Eesti erinevatest paikadest, Lätist ja Venemaalt.

Viimase etapi toetaja oli kohalik puidutööstus VINCOM OÜ.

Suure-Jaani karikasarja V etapp toimub seekord pühapäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 5. etapp toimub seekord pühapäeval, 22. aprillil, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Suure-Jaani karikasarja IV etapi DELUX Scandinavia auhindadele võitis Aleksandr Lušin

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 4. etapp toimus laupäeval, 31. märtsil, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Etapivõidu teenis Aleksandr Lušin (Maardu LTK), kes oli finaalis tulemusega 3:1 parem Oskar Pukk´ist (Tartu SS Kalev). Kolmandaks tuli Mihkel Pae (Viljandi LTK Sakala).

Suure-Jaani karikasarja IV etapp DELUX SCANDINAVIA auhindadele toimub sel laupäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 4. etapp toimub 31. märtsil Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Suure-Jaani karikasarja III etapi COOP Viljandi auhindadele võitis Artjom Putškov

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 3. etapp toimus laupäeval, 16. detsembril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Suure-Jaani karikasarja III etapp COOP Viljandi auhindadele toimub sel laupäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 3. etapp toimub 16. detsembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

NB! Kuigi ELTL ametlikus kalendris 3. etapp kirjas ei ole (kuna võistlus kattub ELTL karikasarja 2.etapiga), siis võistlus sellegipoolest toimub!

Suure-Jaani karikasarja II etapi võitis Aleksandr Lušin

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 2. etapp toimus laupäeval, 25. novembril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Suure-Jaani karikasarja II etapp toimub sel laupäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 2. etapp toimub 25. novembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Suure-Jaani karikasarja I etapi võitis Aleksandr Lušin

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 1. etapp toimus laupäeval, 28. oktoobril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Suure-Jaani karikasarja 15. hooaeg stardib sel laupäeval

XV Suure-Jaani lauatennise karikasarja 1. etapp toimub 28. oktoobril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Lehed

PALJU ÕNNE!

VALERIA PETROVA (23)
IGOR ZAHHAROV (9)
MARTA SOOL (7)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1