Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja Aleksandr Kirpu ajaveeb

29. Sakala karikasarja 4. etapp / Silindia OÜ auhinnavõistlused

Pühapäeval 6. jaanuaril toimus Viljandis järjekordne Sakala karikasarja etapp.

ELTL Laste GP Viljandi etapi tulemused

Viljandi etapil osales 116 noort lauatennisisti Eestist, Lätist ja Venemaalt.
Viljandi etapi ESIKOLMIKUD:
Tüdrukud kuni 15.a (1998)
1. Insana Mahauri (Läti)
2. Anita Lissovenko (Maardu LTK)
3. Reelika Hanson (Aseri SK)

Võistlusnädalavahetus Viljandis 5.-6. jaanuaril 2013

Laupäeval 5. jaanuaril toimub ELTL Laste GP etapp algusega kell 11:00.
REGISTREERIMINE PIKENDATUD 4. jaanuari kella 12.00-ni!!!
Võistluse kutse / Invitation
Pühapäeval 6. jaanuaril toimub 29. Sakala karikasarja 4. etapp algusega kell 10:00.
Võistluse kutse / Invitation
Hotel Information

XXIX Sakala kariksarja 3. etapp / Autoagentuur auhinnavõistlused

Pühapäeval 2. detsembril 2012 toimus Viljandis 29. Sakala karikasarja 3. etapp.
Etapi võitis Vallot Vainula (Pärnu LTK Vint'90). Vallot alistas ilusas ja pingelises finaalmängus Oleg Kartuzov'i (Läti) 4-3 (-9;5;8;-8;6;-7;7).

Mustvee V seeriavõistluse 2. etapi tulemused

18. novembril 2012 toimus Mustvees selle hooaja 2. etapp.
 
Võistluse võitis Sergei Pogorelski (Mustvee LTK), teine oli Mart Pae (Tartu SS Kalev) ja kolmas Mihkel Pae (Tartu SS Kalev).

Võhma karikasarja 2. etapp - 2012/13 hooajal

Pühapäeval 11. novembril 2012 toimus Võhma sarja 2. etapp. Teise etapi võitis eelmise hooaja võitja Kätlin Latt (Tln LTK Kalev). Kätlin jätkab sarja liidrina.
 

Eesti Spordiveteranide Liidu 2012. a võistkondlikud MV

4. novembril 2012 toimusid Tartus Eesti Spordiveteranide Liidu lauatennise võistkondlikud meistrivõistlused.
 

Tallinna lahtised meistrivõistlused 2012. a

Tallinna 2012. a meister meeste üksikmängus on Erik Lindmäe.
Teine oli Allan Kottise ja kolmas Aleksei Nikonorov.
 
Meesjuunioride esikolmik:
1. Mark Joa
2. Varmo Onton
3. Joosep Kuusk
 
Naisjuunioride esikolmik:

29. Sakala karikasarja 2. etapi tulemused / Matti Kallaspooliku mälestusvõistlused

2. etapil osales 70 mängijat Eestist ja Lätist.
Võistluse võitis Arturs Reinholds (LAT R nr 4), kes alistas finaalmängus Aleksei Nikonorovi (EST R nr 7, Maardu LTK). Kolmanda koha sai Oleg Kartuzov (LAT R nr 1).

XXIX Sakala kariksarja 1. etapp / AS RIS Ehitus auhinnavõistlused

30. septembril 2012 toimus Viljandis 29. Sakala karikasarja 1. etapp. Võistlusel osales palju mängijaid - 109!
Võistlema oli tulnud mängijad Soomest, Lätist, Leedust ja Eestist.
 

ELTL Balteco GP 1. etapp / 22. Sakala GP

29. septembril 2012 toimus Viljandis traditsiooniline rahvusvaheline lauatennise turniir - Sakala GP.
Võistlusel osales 80 mängijat - Eestist, Lätist, Soomest ja Leedust.
 
Meesüksikmängus olid parimad:

Juunioride TOP-10 Võhmas - TULEMUSED

23. septembril 2012 peeti Võhmas Eesti juunioride TOP-10 võistlus.
Noormeeste klassis võitis Aleksandr Lušin (Narva PSK), teine oli head mängu näidanud Rivo Saaremäe (Sakala) ja kolmanda koha võitles viimase mänguga välja Toomas Vestli (Haapsalu LTK).

Evelin Lestali mälestusturniir

Pühapäeval 16. septembril 2012 võtsid Tartus mõõtu veteranid, juuniorid ja üksikmängude klasside mängijad.
Kokku osales 87 mängijat Eestist, Venemaalt ja Lätist.
 

Evelin Lestali mälestusturniir / ELTL Laste GP 1. etapi tulemused

15. septembril 2012 toimus Tartus selle hooaja Laste GP 1. etapp. Etapil osales 116 lauatennisesõbra Eestis ja Venemaalt.
 
Etapi esikolmikud:
Tüdrukud sünd 2004-...
1. Kristina Andrejeva (Aseri SK)

E. Lestali memoriaal 15.-16. septembril Tartus

15. septembril peetakse selle hooaja ELTL Laste GP avaetapp, algus kell 11:00

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1