Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb

Eesti Meistrivõistlused 2017 tulemused ja tabelid

Täiendatud info:

Kõik tabelid ja võistluse ajal jooksvad tulemused leiab siit

Pärnumaa seeriavõistluse 6.etapp

Pühapäeval toimub Pärnumaa seeriavõistluse 6. etapp Paikuse Spordikeskuses. 
Võistlus algab kell 10.00 ja registreerimine läheb lukku kell 9.45. 
 
Näeme paikusel! 

Rahvapinks jätkub laupäeval

Laupäeval toimub taaskord Rahvapinksi järgmine etapp. 
Võistlus algab kell 10.00 Kristiine Spordihallis. Registreerimine lõppeb 9.45. 
Klassile 200-400 lõppeb registreerimine 13.45. 

Pärnumaa seeriavõistluse viienda etapi tulemused

Pärnu-Jaagupisse kogenes mängima 99 sportlast. Finaalis võitis Aleksei Nikonorov Kätlin Latti 4-2. 
Kolmanda koha mängus alistas Mart Luuk Antti Luigemaa tulemusega 3-2.
 

Pärnumaa seeriavõistluse viies etapp

Selle aasta esimene Pärnumaa seeriavõistluse etapp toimub juba pühapäeval kell 10.00 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses. 
Registreerimine lõppeb kell 9.45.

Manniks.com Lauatennisekeskuse karikasarja tulemused

Kolmandale etapile kogunes võistlema 109 võistlejat. Rahvaklassis osales 36, lasteklassis 10 ja meistriklassis 63. 
Meistriklassis oli esikolmik järgmine: 
1. Aleksei Nikonorov
2. Antti Luigemaa
3. Mikhail Vasiletc
Rahvaklassis

Rahvapinksi 5.etapi tulemused

Rahvapinksi neljandal etapil osales 94 sportlast ning klassis 200-400 osales 36 mängijat.
Rahvapinksi tulemused:
1. Nikolai Rütkinen
2. Dmitry Fomichenko
3. Indrek Perv

Rahvapinksi selle aasta esimene etapp juba laupäeval

Laupäeval jätkub Rahvapinksi seeriavõistlust oma viienda etapiga Kristiine Spordihallis.
Võistlus algab taas 10.00, registreerimine lõppeb 9.45.
Klassil 200-400 algab turniir 14.00 ja registreerimine lõppeb 13.45

Rahvapinksi 4.etapi tulemused

Rahvapinksi neljandal etapil osales 83 sportlast ning klassis 200-400 osales 24 mängijat. 
Rahvapinksi tulemused:
1. Mati Türk
2. Raido Hallop
3. Anton Savolainen
Parim naine Ene Laur

Rahvapinksi neljas etapp laupäeval

Laupäeval jätkub Rahvapinksi seeriavõistlust oma neljanda etapiga Kristiine Spordihallis.
Võistlus algab taas 10.00, registreerimine lõppeb 9.45.
Klassil 200-400 algab turniir 14.00 ja registreerimine lõppeb 13.45

Haapsalu GP tulemused

Laupäeval toimus Haapsalus Läänemaa rahvaliiga ning Haapsalu GP järjekordne etapp. 
Rahvaliigas võidutsesid:
1. Kaaro Saatmäe
2. Grigori Maltizov
3. Allex Rummel
Naised
1. Trinity Õismets
2. Anett-Kristiin Oja

Pärnumaa seeriavõistluse 4. etapi tulemused

Pärnumaa seeriavõistluse neljandal etapil osales 80 võistlejat. 
Mehed
1. Aleksei Nikonorov
2. Aleksandr Lušin
3. Urmas King
Naised
1. Kätlin Latt
2. Valeria Sarõtševa
3. Liisi Koit
 

Pühapäeval Paikusel

Pärnumaa seeriavõistlus jätkub neljanda etapiga pühapäeval Paikuse spordihoones.
Võistlus hakkab kell 10.00 ning registreerimine lõppeb 9.45. 
 

Laste GP tulemused

Auhinnatud mängijad:
P-9
1. Aadu Luuk
2. Artur Vunk
3. Martin Kraiko
T-9
1. Kätriin Reinvald
2. Uljana Kornileva
3. Sandra Prik
P-11
1. Markkos Pukk

Kanepi Memoriaali tulemused/Results

Albert Kanepi Memoriaali tulemused
 

Lehed

PALJU ÕNNE!

ARTUR ORMISSON (16)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1