Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Sa oled siin

Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb

Pärnumaa seeriavõistluse teine etapp

Pärnumaa seeriavõistluse teisel etapil osales 96 võistlejat.

Esikolmik:
1. Aleksei Nikonorov
2. Urmas King
3. Mart Luuk

Rahvapinksi teise etapi tulemused

Teisel etapil osales rahvapinksi klassis 98 võistlejat ja klassis 200-400 36 võistlejat.

Tulemused:
Rahvapinks
1. Artur Knyazev
2. Tanel Toomla
3. Toomas Pärn
Parim naine Beata Lastovko
Parim noor Edvin Damasauskas

Rahvapinksi teine etapp

Rahvapinksi teine etapp toimub sellel laupäeval 7.oktoobril kell 10.00 Kristiine spordihallis.

Loe rohkem juhendist.

Keila Linna Karikavõistluse tulemused

Esimesel etapil osales 31 võistlejat.
Tulemused:
Mehed
A grupp
1. Madis Koit
2. Dmitri Rakel
3. Jan-Erik Nermann

B grupp
1. Sander Taaber
2. Aleksander Tuhkanen
3. Heldur Nermann

Pärnumaa seeriavõistluste esimese etapi tulemused

Esimesel etapil Paikuse spordikeskuses osales 75 sportlast.

1. Aleksei Nikonorov
2. Mart Luuk
3. Carlo Accorsi

Tabelid manuses

Keila linna rahvaliiga karikavõistlus alustab

Pühapäeval toimub Keilas Rahvaliiga karikavõistluse esimene etapp. Võistlus algab 10.00
Võisteldakse kuuel laual ja maksimaalne võistlejate arv on 48.
Eelregistreerimine aadressil madis.koit@gmail.com
Juhend manuses.

Pärnumaa seeriavõistlus algab taas

Laupäeval leiab aset selle hooaja esimene Pärnumaa seeriavõistluse etapp.
Võistlus algab 10.00 Paikuse spordikeskuses.

Võistluse juhendis on pisikesed muudatused võrreldes eelneva hooajaga.

Kohtumiseni Paikusel

Evelin Lestali Memoriaali tulemused

Võistles kokku 84 mängijat.

1. Mihkel Pae
2. Urmas King
3. Mart Luuk

Naised
1. Karina Grigorjan
2. Ketrin Salumaa
3. Elle Õun

Naisveteranid
1. Kai Thornbech
2. Olga Demianenko
3. Klara Vaiko

Evelin Lestali Memoriaali Laste GP tulemused

Tabelid manuses:

Poisid 9
1. Jevgeni Strogov
2. Martin Kraiko
3. Sander Himmist

Tüdrukud 9
1. Julia Bragina
2. Taissa Borissova
3. Eliise Neps

Poisid 11
1. Jan Kenneth Toming
2. Konstantin Sokolov
3. Aaro Põder

Evelin Lestali Memoriaal/ AJAKAVA

Evelin Lestali Memoriaal toimub 16-17 september Tartus.
Laupäeval võistlevad Lapsed Eesti Laste GP arvestuses algusega kell 11.00.
AJAKAVA:
kell 11:00 - P9,P11,P13,T9,T11,T13
Kell 12:30 - P15,T15

Rahvapinksi tulemused

Esimesel etapil osales rahvapinksi klassis 89 ja klassis 200-400 41 sportlast.

Rahvapinksi tulemused:
1. Jegor Gužvin
2. Artur Knyazev
3. Toomas Pärn
Parim noor Tanel Toomla
Parim naine Aire Kurgpõld

Viru Veterans Cup/TULEMUSED

1-3 september toimub Kristiine Spordihallis Viru Veterans Cup. Registreerimine lõppeb 27.08.
Juhendi leiad siit http://www.pingpong.ee/tekst/721-Viru-Veterans-Cup-2017

Tulemused ja ajakava manuses

Keila Lahtiste Meistrivõistluste tulemused

Võistlema kogunes 94 sportlast. Finaalis oli Erik Lindmäe tulemusega 3-0 üle Urmas Kingast ning kolmanda koha mängus Valeria Sarycheva sama tulemusega üle Anatoli Lansist. 

Keila Lahtised Meistrivõistlused

Registreeritud mängijad - juurde saab registreerida seni kuni tabel täis (128)
10. juuni toimub Keila Tervisekeskuses Keila Lahtised Meistrivõistlused. 

ELTL karikasarja ja Lauatennisekeskuse GP viimase etapi tulemused

Naised:
1. Airi Avameri
2. Reelica Hanson
3. Anastassia Melnikova
Parim juunior Karina Grigorjan
Parim veteran 60+ Elle Õun
 
Kokkuvõttes:
1. Airi Avameri
2. Olesja Ketško
3. Reelica Hanson
Parim juunior Valeria Sarycheva

Lehed

PALJU ÕNNE!

SIMON LOOMETS (18)
MAI NARVA (18)
RASMUS REINARU (16)
ERT ARPO (9)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1