Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja MADIS KOIT ajaveeb

Eesti Võistkondlikel Meistrivõistlustel võitis kuldmedalid Maardu

Eile lõppesid Tallinnas Kristiine Spordihallis Balteco Eesti Võistkondlikud Meistrivõistlused. Naiskondadest said finaali Maardu LTK ning Aseri SK. Maardu pani oma tugevuse maksma ja võitsis finaali tulemusega 6-2. Kolmanda koha mängus alistas LTK Narova 6-0 tulemusega LTK Kalevi. 

Võistluse tulemused

Eesti Lauatenniseliidu uudiskiri

Head lauatennise huvlised

ITTF European Teams Championships Stage 2

ITTF European Teams Championships Stage 2 tulemustest; 
 

Keila rahvaliiga viimase etapi tulemused

Viimasel etapil osales 27 võistlejat.

Tulemused: 

A grupp

1. Aivo Noogen

2. Andrus Hiiemäe

3. Sander Taaber

B grupp

1. Mati Türk

2. Veljo Mõek

3. Tiit Laur

Naised

1. Piret Kummel

2. Kristi Kruusimaa

Keila Rahvaliiga finaal

11.mai kell 10.00 toimub Keila Tervisekeskuses Keila Rahvaliiga hooaja viimane võistlus. 

 

Rahvapinksi viimase etapi tulemused

Rahvapinksi hooaeg on selleks korraks läbi. 

Tulemused:

Klass 400 (64 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Madis Sooniste

3. Martin Salong

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tristian Pugi

Eesti Lauatenniseliidu volikogu koosolek

ELTL volikogu koosolek toimub 24.05.2019 kell 16.00 Paikuse Spordikeskuses, Pärnumaal.

ELTL volikogu koosoleku päevakord :

Eesti koondis sõitis MM-ile

Täna lendas Eesti koondis Ungarisse Maailmameistrivõistlustele. 
Eestit esindavad Vallot Vainula, Aleksandr Smirnov, Airi Avameri ja Reelica Hanson. 
Mängudega alustatakse homme. 

21.04 ehk esimene mängupäev (sealne kohalik aeg)

Keilas oli võidukas Andrus Hiiemäe

Keila rahvaliiga eelviimasel etapil osales 27 võistlejat.

Tulemused;

Mehed A grupp

1. Andrus Hiiemäe

2. Eduard Virkunen

3. Sander Taaber

Mehed B grupp

1. Vootele Vaher

2. Raivo Siispool

3. Aleksander Tuhkanen

Keila Rahvaliiga 13.aprill

Keila Rahvaliiga järgmine etapp toimub 13. aprill algusega kell 10:00 Keila Tervisekeskuses.

 

Manusesse lisatud üldkokkuvõte (Vahur Lööri tehtud)

Rahvapinksi 9.etapp seljataga

06.04 toimub Rahvapinksi eelviimane ehk 9.etapp. 
Tulemused:

Klass 400 (78 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Madis Sooniste

3. Saif Malik

Parim naine Marii Ert

Parim noor Markus Oliver Annuk

Lauakohtunike koolitus Tallinnas

Kutsume Teid ELTL poolt korraldatud lauakohtunike koolitusele. 

Koolitus toimub 27.04.2019 Tallinnas, TalTech Spordihoones. Koolituse hind sümboolne 5€. 

Ajakava:

14:00 - 16:00 - Teoreetiline osa koolituste ruumis

Koolipinksi finaal 18.aprill

"Koolipinks kõigile" võistlussarja finaal toimub 18.aprill kell 11.00 Kristiine Spordihalli (Forelli 12)

Juhend ja registreerimisvorm leitav manusest.

REGISTREERIMINE

Keilas võidutses Andrus Hiiemäe

Keila Linna Rahvaliigas osales märtsi märtsi viimasel päeval 33 lauatennisisti. 

Tulemused:

Mehed A grupp

1. Andrus Hiiemäe

2. Heino Kruusement

3. Tanel Lampe

Mehed B grupp

1. Sergei Šimanski

Keila rahvaliiga jätkub pühapäeval

Keila rahvaliiga järjekordne etapp toimub pühapäeval kell 10.00 Keila Tervisekeskuses. 

Ootame rohket osavõttu

 

Lehed

PALJU ÕNNE!

JURI JEMELDJAZEV (64)
KADI TAUER (14)
GRETELIIS KOKK (10)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1