GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja ANDRES SOMER ajaveeb

Pärnumaa Meistrivõistlused 2019 tulemused

Pühapäeval toimusid Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu-Jaagupi spordihoones. Kohal oli suht korralik hulk mängijad. Meestest olid puudu paar noort ässa ja naiste üksikmängus ei teinud vigastuse tõttu kaasa Liisi Koit. Meeste tabel lisatud.

Naiste esikolmik:

1. Ketrin Salumaa

Pärnumaa sarjas on üldvõitjad välja selgitatud

Finaaletapil oli kohal tubli 89 osavõtjat. Finaalis võitis järjekindlalt Aleksei Nikonorov, kes alistas  Antti Luigemaa 4-0. Kolmandaks tuli Mart Luuk, kes võitis Urmas Kinga 3-0 .

Üldkokkuvõttes oli esikolmik - Nikonorov, Luuk, Luigemaa.

Echobirh Pärnumaa sarja finaaletapp

Pärnumaa karikasarja kaheksas etapp toimub sel laupäeval 30.03 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Pärnumaa Meistrivõistlused 2019

Pärnumaa Meistrivõistlused toimuvad 07.04 Pärnu-Jaagupi spordihoones kooli 3a. Võistlused algavad kell 10, uksed avame kell 9.

Võistluse korraldaja Pärnu-Jaagupi LTK

Peakohtunik Oleg Safonov

Lisainfo 53624410

Juhend lisatud.

Pärnumaal võitis oma mees.

Eelviimasele etapile kogunes täpselt 70 mängijat. Kuna üldtabeli juhti Nikonorovit polnud, siis oli võistluse paremate kohtade jagamine Pärnumaa mängijate siseasi. Esimesed kuus kohta tuli koju.

EcoBirch Pärnumaa karikasarja eelviimane etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel pühapäeva 17.03 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

ELTL Laste Gp 5. etapp Pärnu-Jaagupis tulemused

Laste Gp 5 etapp toimus 16.03 Pärnu-Jaagupi spordikeskuses.

Kohal oli ülikorralik 135 pealine noorte lauatennisistide seltskond.

Lisatud auhinnatud mängijate tabel.

Vanusegruppide tabelid lisatud.

Üldkokkuvõte esmapäeva õhtuks.

Täname kõiki tulijaid!

Paikusel muutusteta!

Pärnumaa sarja kuuendal etapil ei murdnud Aleksei Nikonorovit ei gripp ega ka Mart Luuk, kes finaalis kaotas Alekseile 4-0. Hea meel oli näha ka väikest dessanti Tartumaalt, üks nendest, Mihkel Pae alistas kolmanda koha mängus Madis Moosi 3-0 .

EcoBirch Pärnumaa karikasarja kuues etapp.

Pärnumaa karikasarja kuues etapp toimub sel pühapäeval 03.02 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Pärnumaal võitis Aleksei Nikonorov

Ilusa suusailma kiuste oli kohal suht korralik 66 pealine lauatennisefanattide hord.

EcoBirch Pärnumaa karikasarja viies etapp

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel laupäeval 12.01 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Peakohtunik Andres Somer 53624410

EcoBirch Pärnumaa karikasari neljas etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel laupäeval 01.12 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Ecobirch Pärnumaa sarja tulemused

Aleksei Nikonorovi ülemvõim meie sarjas jätkub, seekord siis ei andnud ta mängupäeva peale ära mitte settigi. Finaalis alistas ta Sergei Danilovi 4-0. Kolmanda koha saavutas Artjom Putškov, võites Janis Svikist 3-0 .

EcoBirch Pärnumaa karikasari kolmas etapp.

Karikasarja teine etapp toimub sel pühapäeval 04.11 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Paikusel vanameister ei vääratanud.

EchoBirch Pärnumaa seeriavõistluse teisel etapil võitis hea tava kohaselt Aleksei Nikonorov, kes alistas finaalis Mart Luugi 4-2. Väga head mängu näitas seekord Madis Moos kes küll kaotas kolmanda koha mängus Janis Svikisele, aga siiski igati tubli neljas koht.