Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

ELTL Laste Gp 5. etapp Pärnu-Jaagupis tulemused

Laste Gp 5 etapp toimus 16.03 Pärnu-Jaagupi spordikeskuses.

Kohal oli ülikorralik 135 pealine noorte lauatennisistide seltskond.

Lisatud auhinnatud mängijate tabel.

Vanusegruppide tabelid lisatud.

Üldkokkuvõte esmapäeva õhtuks.

Täname kõiki tulijaid!

Eesti Veteranide Meistrivõistluste tulemused

Eesti Veteranide Meistrivõistluste  tulemused

M40

1.Artjom Putškov

2.Kristjan Kant

3.Taavi Raidmets

M50

1.Vladimir Petrov

2.Antti Luigemaa

3.Dmitri Lett

M55

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused 2019 / Lisatud tulemused

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused on lõppenud.

Tulemused:

Mehed

1. Vallot Vainula (Pärnu LTK Vint-90)

2. Aleksandr Smirnov (LTK Kalev)

3. Oskar Pukk (Tartu SS Kalev)

3. Stanislav Strogov (LTK Narova)

Lõuna-Eesti lauatennise võistlused 2019

Pühapäeval 17. märtsil 2019 toimusid Põlvas Lõuna-Eesti lauatennise võistlused.

Võistlusel osales 44 mängijat Eestist ja Venemaalt.

Pärnumaal võitis oma mees.

Eelviimasele etapile kogunes täpselt 70 mängijat. Kuna üldtabeli juhti Nikonorovit polnud, siis oli võistluse paremate kohtade jagamine Pärnumaa mängijate siseasi. Esimesed kuus kohta tuli koju.

EcoBirch Pärnumaa karikasarja eelviimane etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel pühapäeva 17.03 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Pinksikeskuse Open V etapp!

Sellel laupäeval (16.03) toimub SK Pinksikeskuse Open V etapp aadressil Puuvilla 19a. Võistluste algus on kell 10:00 ning registreerimine lõppeb 10 minutit enne võistluste algust. Esikolmikule medalid ning Pinksikeskuse kinkekaardid.

Veteranide Minski-reis läheb lukku 20. märtsil

Eesti veteranidel on võimalus võistelda suurturniiril Minskis.

Registreerida saab veel kuni 20.märtsini.

Info Enn Hallik'ult - ennhallik@gmail.com

XIV Viru-Nigula karikasarja VI etapp Aseris 17.03.2019.

Sellel pühapäeval,17.03.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja VI ehk eelviimane etapp.

Täitsa eraldi sari paralleelselt on noortele 2007 ja hiljem sündinutele,kus poisid ja tüdrukud mängivad kõik koos,aga arvestus on eraldi.

Rahvapinksi 8.etapi tulemused

Rahvapinksi 8.etapi tulemused leitavad siit: 

Klass 400 (70 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Hainer Õunapuu

3. Toomas Riive

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tanel Toomla

Klass 200 (36 osalejat)

Esmaspäeval oli parim Artjom Putškov

Esmaspäeval toimunud TalTech lauatenniseturniiril osales 23 mängijat.

Tulemused:

1. Artjom Putškov

2. Sergei Danilov

3. Krister Erik Etulaid

 

Järgmisel esmaspäeval juba harrastajate turniir.

Airi Avameri alustas U21 Euroopa Meistrivõistlusi võiduga

Täna algasid Portugalis U21 Euroopa Meistrivõistlused, kus Eestit esindab Airi Avameri. 

XV Balti veteranide MV Leedus

Sellel aastal 13.- 14.aprillil toimuvad XV Balti veteranide MV Pienais, Leedus

Võistluste juht Eugenijus Jafimovas Tel. : +370 686 61743

E-mail : eugenijus.jafimovas@gmail.com

Vt. juhend uudise lisas.

Lehed

PALJU ÕNNE!

LII VAHTER (68)
JÜRI PÄLSING (67)
TAUNO PIHO (37)
EVA MARGARET VIDEVIK (16)
JULIA BRAGINA (9)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1